Nikolajus Baskovas apsibliovė

Nikolajus Baskovas apsibliovė: jei ne Rusijos kariai Ukrainoje, negalėtume lankytis restoranuose

(3)

Vystanti Rusijos popscenos žvaigždė ir Vladimiro Putino padlaižys Nikolajus Baskovas suvaidino naują režimo palaikymo dramą televizijos eteryje.

Braukdamas ašaras, jis pareiškė, kad jei ne Rusijos karas prieš Ukrainą, jis negalėtų lankytis restoranuose.

Po socialinius tinklus paplitusiame vienos Rusijos televizijos laidos vaizdo įraše matyti, kaip N. Baskovas apsibliauna kalbėdamas apie karą Ukrainoje.

Tačiau verkia ne dėl žuvusių civilių ar tų pačių rusų karių, o dėl to, kad pastarieji esą jam leidžia lankytis restoranuose ir kavinėse.

„Mūsų kariškiai – tai dideli didvyriai.

Tai žmonės, kurie dabar daro viską, kas įmanoma, kad mes ramiai vaikščiotume po mūsų gatves, eitume į restoranus, kavines, džiaugtumėmės gyvenimu“, – ašarojo jis.

Kartu N. Baskovas nepamiršo „pabučiuoti V. Putinui į vieną vietą“: „Ir mūsų prezidentui šiandien nelengva.

Stoti prieš pasaulį, įsivaizduojate, žmogus stojo prieš visą pasaulį...“

N. Baskovas vienas pirmųjų parėmė Rusijos invaziją į Ukrainą ir aktyviai dalyvauja karo palaikymo propagandiniuose renginiuose.

baskovas-putinas

Organizatorių nuotr.

Straipsnio komentarai

Pritariu

kad sovietmečiu rodos lyg ir nebuvo tų ruskių-zombių tiek daug, pažinojau visai normalių žmonių, dabar lyg masiškai išplautais smegenimis

Rita

As is vis nesuprantu,kas pasidare su rusu tauta,juk sovietmeciu jie buvo protingesni. Susidaro ispudis kad jie visi apnuodyti psichotropiniais vaistais,del kuriu nebegali mastyti adekvaciai. Solovinij pomiet Elcino valdymo laikotarpiu buvo liberalas,idomus pasnekovas,laidu vedejas, malonu buvo jo klausytis,o dabar is psichuskos paleistas neisgydytas pacientas. Baskovas su tokiu puikiu balsu moraliai nusivaziavo iki kiemsargio samprotavimu. O kur dar visos taip vadinamos Rusijos ''zvaigzdes'' besidziaugiancios karu. Tikriausia jokie ivykiai Rusijos viduje jiems proto jau nebesugrazins.

Publijus

Auksinis Rusijos balsas degradavo totaliai. Nusirito iki vestuvinių "dzendobristų" lygio,kurio pagrindiniu hitu tapo "Šarmanka".Apie nusikalstamą Rusijos karą, sugriautą,išžudytą ir iš namų išvarytą Ukrainą jis sprendžia pro restorano langą, pagal pasikeitusį meniu.Tai visos Rusijos degradavimo ir išsigimimo veidrodis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder