Nikolajus Baskovas nutraukė tylą: atsakė, kodėl neturi žmonos ir nekuria šeimos (1)

Anksčiau N. Baskovas kalbėjo apie šeimos kūrimą po 40-ies, tačiau planus apmaudžiai sujaukė 2019-aisiais nuo smegenų vėžio mirusio tėvo liga, rašoma portale starhit.ru.

„Galėčiau pasiduoti mados vėjams ir bet kurią akimirkai apsikrauti vaikais – pasistengti, kad tokių gimtų, kaip sakoma. Bet aš užaugau visavertėje šeimoje ir labai noriu, kad mano vaikai augtų abiejų tėvų meilės apsupty. Toks yra didžiausias mano noras“, – prisipažįsta šiandien 44-erių metų atlikėjas.

Artistas neslepia, kad moterų dėmesio jam nestinga, tačiau įsimylėti niekaip nepavyksta.

„Kai esi nešamas sėkmės bangos, labai sunku sutikti žmogų, kuris galėtų gyventi dėl tavęs ir tavo labui. Aišku, ne tiktai įžymybės susiduria su tokiomis problemomis.

Žmogui neduodama visko iš karto, tenka pereiti išbandymus. Kai kuriems pasiseka jaunystėje, tačiau vėliau tenka nusivilti.

Jei mano biografijoje nebūtų šeimos sukūrimo epizodo, dar būtų galima man priekaištauti, esą kodėl aš nevedu, kodėl neturiu vaikų. Bet aš, šiaip ar taip, gyvenau santuokoje, ir nesvarbu, kad ji liūdnai pasibaigė.

Be to, aš anaiptol nesijaučiu vienišas, kadangi visas mano gyvenimas – kelionės.

Dargi ir namą užmiestyje reikia baigti. Galbūt tada, kai švęsiu įkurtuves naujuose namuose, šalia manęs bus ir žmona, su kuria pragyvensiu ilgą ir laimingą gyvenimą?

Aš, žinoma, planuoju sukurti šeimą ir turėti vaikų“, – atviravo N. Baskovas per interviu leidiniui „Komsomolskaja pravda“.

Belieka priminti, kad pačioje šio amžiaus pradžioje N. Baskovas vedė savo prodiuserio Boriso Špigelio dukterį Svetlaną. 2008-aisiais išsiskyrusi pora turi bendrą sūnų Bronislavą.

Remiantis paskutinįkart gauta informacija, B. Špigelio iniciatyva jaunuolis su tėvu nebendrauja.

 

Raktažodžiai
,,kai pasistatysiu namą".Tai iš meilės ar dėl namo?Ir visam pasaulyje žinomas žmogus gali gyventi ,,ne žvaigždės"gyvenimą,bet neturint savigarbos,valdant didybei,nekabėsiu apie aistras ar ,,progas",baliukus, baigiasi taip,kaip baigiasi.Bėda ta,kad norima,visko ir iškart.Greta esantis žmogus nuvertinamas, kelionės atima laiką iš šeimos.Tai visi pasiekimai.Prieš visus šypsotis,o užsidarius-verkti.Tokiu atveju batsiuvys ar pan.yra laimingesnis.
×, 2021-09-26 15:10
Sidebar placeholder