Nušvitęs Jūros šventės fejerverkas - uosto 30-mečiui (9)

Kruizinių laivų terminalas ir jo prieigos penktadienį aidėjo nuo pasiilgtų gyvų koncertų, o vakarą užbaigė fejerverkų salvės.

Kruizinių laivų terminale įrengtoje scenoje savo hitais tapusius kūrinius publikai dovanojo grupė „Sisters on Wire“, kurią pakeitė energingieji „Eurovizijos“ dalyviai „The Roop“.

Vakaro pažiba tapo pirmą kartą Jūros šventėje pasirodęs scenos grandas Kastytis Kerbedis. Laiko patikrinti hitai šokdino visą terminale susirinkusią minią - kone visas dainas kartu su atlikėju traukė ir jaunimas, ir vyresnė publika.

Skambant K. Kerbedžio dainoms sulaukta vidurnakčio, kada buvo suplanuotas šventinis fejerverkas. Reginys minutėlę vėlavo, tačiau susirinkusiuosius nudžiugino iš Smiltynės paleistas 30 salvių fejerverkas, kurį dovanojo trisdešimtmetį švenčianti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

O nuo nelegalų nedaugėja susirgimų?Man atrodo jų daugėja tolygiai su susirgimais.Tepraneša kiek jų sergančių ir užsikrėtusių yra,labai įdomi statistika būtų.O šventei-VALIO
lapienė, 2021-07-24 11:22
Rizika dėl viruso labai aukšta. Pernai žmonės dar tiek nesimalė, kiek šiemet, buvo furgonai su atlikėjais, pasitempimas. Neliko. Utenos alaus parkas šiemet išsiplėtęs neklauskit, turbūt prilygsta visai kitai prekybai. Kitų alaus gamintojų anei per nago juodimą neprisileista. Tai bent rinka. Ranka ranką.
AK, 2021-07-24 09:55
Pernai irgi gazdino, kad lavonai metysis.
Lv, 2021-07-24 09:48
Sidebar placeholder