Nutekėjusiose nuotraukose tariamai matyti, kaip Amber Heard bučiuojasi su Cara Delevingne

Pasirodė nutekėjusių nuotraukų, kuriose tariamai matyti, kaip Amber Heard ir Cara Delevingne 2016 m. bučiuojasi lifte.

Archyvų nuotr.

Nepatvirtintose nuotraukose matyti dvi moterys, stovinčios lifte, kuris, kaip teigiama, yra Los Andželo centre esančiame Rytų Kolumbijos pastate, kur Heard ir Deppas santuokos metu gyveno viename penthauze.

Panašuo, kad nuotraukos įrodo, jog Amber Heard ir Cara Delevingne bučiavosi tuo metu, kai Heard ir Deppas dar buvo susituokę.

J. Deppo ir J. Heard skyrybos buvo baigtos tik 2017 m., tačiau neaišku, kada tiksliai buvo padarytos nuotraukos, o tai reiškia, kad pora jau galėjo būti išsiskyrusi.

Taip pat neaišku, kodėl nuotraukos paviešintos dabar.

Teigiama, kad Amber Heard, Cara Delevigne ir Elonas Muskas turėjo romantiškų santykių.

Archyvų nuotr.

Anksčiau sklido gandai, kad Delevingne, Heard ir Elonas Muskas turėjo lytinius santykius trise, nors pats Muskas vėliau tai paneigė.

Tuose pačiuose dokumentuose taip pat teigiama, kad Heard romanas su Musku prasidėjo prieš jai išsiskiriant su Deppu tų pačių metų gegužę.

Muskas paneigė šiuos kaltinimus; "Be to, noriu dar kartą patvirtinti, kad su Amber pradėjome susitikinėti tik praėjus maždaug mėnesiui po jos skyrybų bylos iškėlimo. Nemanau, kad jų santuokos metu kada nors buvau net šalia Amber!"

Taip pat buvo nufilmuota medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip Heard tariamai tame pačiame jos pastato Los Andžele lifte sėdi su Jamesu Franco.

Archyvų nuotr.

J. Franco buvo paminėtas per J. Deppo ieškinį dėl šmeižto prieš J. Heard 2022 m. gegužę, po to, kai J. Heard pareiškė, kad jos buvęs vyras pavydi jai santykių su J. Franco.

Teisme buvo parodyta lifto stebėjimo kamerų filmuota medžiaga, iš kurios matyti, kad Heard 2016 m. gegužės 22 d., naktį prieš pateikdama skyrybų su Depu paraišką, savo gyvenamajame name buvo priėmusi Franco.

Archyvų nuotr.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip važiuodami liftu Franco ir Heard abipusiai priglaudžia galvas vienas prie kito.

Heard taip pat buvo pastebėta su Musku daugiabučio namo, kuriame gyveno su Deppu, lifte.

Vienoje nuotraukoje matyti, kaip Muskas apglėbęs Heard, kuri, atrodo, vilkėjo maudymosi kostiumėlį ir rankšluostį. Ji atsako tuo pačiu, pasilenkdama ir uždėdama rankas ant Musko, kuris vilkėjo tamsius marškinėlius ir džinsus, kojos arba juosmens.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Amber Heard bučiuojasi su Cara Delevingne

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder