Palangoje su 5 eurais kišenėje: štai vietos, kur tiek tikrai pakaks

Ne visada atostogų metu norisi stipriai išlaidauti, bet ir sukiotis prie puodų dažnai pritingime. Interneto platybės ošia nuo poilsiautojų komentarų apie tai, kaip Palangoje brangu pietauti, tad nusprendėme pažiūrėti, ar tikrai.

 

Kainų, žinoma, yra visokių, tačiau pateikiame keletą vietų, kur galima drąsiai įžengti, kišenėje turint ir penkis eurus.

Kavinė „Rūta“

Vytauto gatvėje įsikūrusi kavinė geru oru vidury dienos lauke – pilnutėlė, viduje vietų atsisėsti netrūksta. Čia dienos pietūs siūlomi kasdien, o prie sriubos galima rinktis iš kelto patiekalų.

Tądien, kai lankėmės, prie dienos sriubos buvo siūlomi net šeši pasirinkimai: mėginama įtikti ir lietuviškos virtuvės, ir mėsos, ir žuvies mėgėjams. Tiesa, keleto patiekalų jau nebebuvo likę, bet kavinės administratorė rodo dienos pietums skirtą cepelinų porciją, o tokie pietūs „Rūtoje“ atsieitų 5 eurus.

Kavinė „Po liepom“

Čia vaišintis dienos pietumis galima net iki 16 valandos ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Kavinė turi keletą stalų viduje ir nedidelę vidinę terasėlę.

Tądien, kai lankėmės, dienos pietų meniu buvo siūlomi net penki valgiai: sprandinės kepsnys, karbodanas, vištienos šašlykas, jautienos befstrogenas ir traški žuvis. Kavinės administratorė rodo, kokią porciją klientas gaus, užsisakęs šiandienos pietus.

„Cepeliniškės“

Bene žinomiausia vieta cepelinų mėgėjų vieta Palangoje, Basanavičiaus gatvėje, neturinti jokių dienos pietų valandų apribojimų ir jais klientus vaišinanti visą dieną. Pietūs čia jums kainuos 4,50 Eur, o rinktis taip pat galėsite iš bent kelių patiekalų.

Tiesa, į 5 eurus tilpti „Cepeliniškėse“ nesunku ir nesirenkant dienos pietų: plovas su aviena čia atsieis kaip tik tiek, balandėliai kainuos 4 Eur, lietiniai – taip pat 5 Eur, charčio sriuba su aviena – 3 Eur. „Cepeliniškės“ turi pasiūlymą ir Palangoje pasiskiepijusiems COVID-19 vakcina: čia tokie lankytojai cepelinais vaišinami nemokamai.

„Gruzinų namai“

Einant Basanavičiaus gatve, iš toli pasitinka kartvelų muzika ir tolumoje Sakartelo vėliava. Kavinė „Gruzinų namai“ siūlo autentiškus gruziniškus valgius, o padavėjas net parodo, kaip teisingai juos valgyti.

Norintiems užsienio egzotikos Lietuvoje, siūloma paragauti Chinkali – maišelių su malta mėsa ir sultiniu, kurie kainuoja 5 Eur, baklažanų suktinukas, įdarytas graikinių riešutų pasta, vaisiais – 1,50 Eur, Chačiapuri Guruli su trimis skirtingais įdarais – taip pat 5 Eur.

Siūlomas ir gruziniškas kiaulienos šašlykas.

Tiesa, jis atsieis jau kiek daugiau – 8 Eur. „Gruzinų namai“ turi vos keletą staliukų ir visi jie dažniausiai yra užimti, tad gali tekti šiek tiek palaukti.

Be to, panorusiems paragauti netradicinių patiekalų gruziniškos kultūros apsuptyje, reikėtų žinoti, kad šioje vietoje personalas nekalba lietuviškai, tad pasiruoškite užsisakyti anglų ar rusų kalba, bei nėra galimybės atsiskaityti banko kortele.

Valgykla „Rąžė“

Apie šią Vytauto gatvėje įsikūrusią valgyklą tikriausiai žino dažnas pajūrio poilsiautojas. „Rąžė“ Palangoje veikia nuo neatmenamų laikų ir šiandien tebesiūlo pigius pietus savo klientams: cepelinų porcija čia atsieis vos 4 eurus, šnicelis – 3,70 Eur, kiaulienos guliašo kaina taip pat nesiekia 5 Eur.

Žuvies mėgėjai čia irgi ras ką pavalgyti – žuvies kepsnio kaina čia 4,90 Eur.

Valgykla tokiomis kainomis klientus pasitinka kasdien nuo 8 iki 20 valandos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder