Palmira Kelertienė

Palmira Kelertienė: tai kritinis Mėnulio mėnesio pabaigos laikas

Sekmadienis sudėtingas – tai kritinis Mėnulio mėnesio pabaigos laikas, kai reikia likti ramiems bei taikiems, siekti susitaikymo, ieškoti kompromisų. Nepalankūs audringi šventimai, venkite rizikingų pramogų. Išaugs konfliktų, traumų, nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė. Būtina atida kelyje.

 

Vakaras giedresnis: 20 val. 33 min. stos Jaunatis. Ir tai bus tinkamas laikas pamąstyti apie ateitį, kurti naujus planus.

Sekmadienio ryte 9 val. 11 min. Merkurijus įeis į Vandenio ženklą, kuriuo judės iki sausio 26 d. ir nuo vasario 14 d. iki kovo 10 d.

Kai Merkurijus Vandenyje, mąstymas tampa paradoksalesnis, logika sudėtingesnė, o elgesio, bendravimo stilius labiau ekstravagantiškas.

Daugiau kyla originalių sumanymų, avangardinių idėjų.

Stiprėja poreikis rasti tikrų draugų, bendraminčių. Nors bendravimas aktyvės, stiprės nuoširdumas, prisirišimas tarp draugų, tačiau tuo pat metu bus įgyjama daugiau savarankiškumo, vidinės nepriklausomybės – tokie jau Vandenio paradoksai. Puikus metas intelektualiai veiklai.

Iš šeštadienio į sekmadienį geriau buvo nieko nesapnuoti, nes sapnai buvo susiję su įspėjimais apie nelaimes. Net geri sapnai gali išsipildyti atvirkščiai.

Blogas ženklas:

įsidurti iki kraujo ar nusiplikyti – nustos sektis, pavėluoti į transportą – galimas nelaimingas atsitikimas, nesėkmė, jei namuose imtų byrėti tinkas nuo lubų, taip pat visi gedimai, susiję su automobilio (motociklo, dviračio) ratais, jei nuo galvos nukristų kepurė, kas iš rankų iškristų – gresia nuostoliai, jei vėjas atvertų langą – nelaimės, netektys namuose, jei daug plaukų išsipeštų šukuojantis – nuostoliai, liūdesys, nelaimės.

Geras ženklas:

išvysti saulę lietui lyjant – susitaikymas su artimaisiais, teisingumo atstatymas, rasti smulkių, aštrių metalinių daiktų – sėkmė šeimoje, laimė meilėje, rasti šalia savo namų monetų herbų į viršų – meilė, šeimos pagausėjimas.

Žvilgsnis į priekį:

pirmadienį palanki auksinė, geltona, alyvinė, vengtina ruda, žalia, monotoniški deriniai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder