Paprasti būdai, kaip per 5 minutes atsikratyti kondensato ant langų

(4)

Kondensatas ant langų yra aktuali problema daugeliui namų ar butų savininkų. Kondensatas ypač dažnai susidaro ant plastikinių langų konstrukcijų šaltuoju metų laiku.

Kondensacija paprastai vyksta kai yra temperatūrų skirtumas. Drėgmė iš šilto namo oro patenka ant stiklo, kurio šaltas paviršius. Todėl langas atrodo blausiai.

Tada ant stiklo atsiradę lašai rieda žemyn. Žiemą, kai yra didelis temperatūrų skirtumas tarp namo vidaus ir išorės, kondensatas yra gana dažnas reiškinys.

Kaip atsikratyti problemos?

Oro sausintuvas

Oro sausintuvas - tai elektrinis prietaisas, kuris mažina drėgmės kiekį ore. Dažniausiai jis būna virtuvėse ir vonios kambariuose.

Tiesiog pastatykite oro sausintuvą priešais langą ir palikite jį veikti. Vėliau jis turėtų sugerti ir tarp stiklų susidariusį kondensatą. Šie elektriniai prietaisai yra nebrangūs ir gali būti puikus tokios problemos sprendimas.

Drėgmės surinkėjas

Tai yra įprastas namų apyvokos daiktas. Jie dažnai naudojami siekiant atsikratyti drėgmės namo viduje. Jie yra pigesni už oro sausintuvus, tačiau rezultatai nebus tokie geri.

Padėkite prietaisą palei apatinį lango kraštą. Gali tekti šį procesą pakartoti kelis kartus, kad visiškai atsikratytumėte kondensato.

Šildytuvas arba fenas

Tokių prietaisų yra beveik kiekvienuose namuose. Jie taip pat gali būti naudojami kondensatui šalinti.

Prie lango pastatykite šildytuvą arba plaukų džiovintuvą ir palikite jį įjungtą. Tai sugers drėgmę tarp langų. Reikėtų pažymėti, kad tai tik trumpalaikis sprendimas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder