Paprasti darbai, kuriuos privalote padaryti iki švenčių

Ruduo eina į pabaigą, o tai reiškia, jog artėja šventinis laikotarpis. Žinome, jog šis laikotarpis gali tapti tikru chaosu, ypač, jei esame jam nepasiruošę. 

Šie patarimai leis efektyviai pasiruošti šventiniam laikotarpiui ir išvengti nereikalingo streso. 

Nusipirkite kalėdinių dekoracijų laikymo vietą

Jei šventines dekoracijas vis dar laikote netvarkingai, senoje dėžėje, metas geresniam sprendimo būdui. Kai išpakuosite šventines dekoracijas iš senųjų dėžių, jas išmeskite ir įsigykite naujas, kurios turės daug skyrių. Taip namų tvarkymas po švenčių atrodys ne toks ir baisus. 

Sutvarkykite drabužinę

Šventinis laikotarpis taip pat primena, jog artėja žvarbiausi metų orai, tad verta pagalvoti ir apie šio sezono rūbus. Atidėkite rūbus, kurių ateinančius mėnesius tikrai neprireiks, o nebenaudotinus - paaukokite labdaros organizacijai. Atlaisvinkite vietos spintoje storiems žieminiams megztiniams. 

Suraskite seną dovanų pakavimo popierių, papuošimus

Kol dar neįsigijote naujų papuošimų, kaspinų, dovanų pakavimo popieriaus, raskite senus likučius namuose ir tik tada keliaukite į parduotuvę. Tikrai rasite nepanaudotų kaspinų, papuošimų - taip sutaupysite pinigų ir išvengsite nereikalingų daiktų namuose. 

Sutvarkykite virtuvę

Kalėdinis laikotarpis dažnam asocijuojasi su maisto gaminimu virtuvėje. Todėl verta sutvarkyti įvairias spinteles virtuvėje, išmesti senus, nereikalingus produktus, atlaisvinti vietos šventiniams produktams. Išvalykite ir sutvarkykite šaldytuvą, tai leis pradėti šventinį laikotarpį ramiai, rasti laisvos vietos šaldytuve pagamintiems patiekalams. Jei turite geros kokybės maisto produktų, kurių planuojate nenaudoti - paaukokite juos labdarai. 

Suplanuokite patiekalus iš anksto

Žinoma, smagu vykti į parduotuvę ir rinktis maisto produktus, kurie patraukia akį. Tačiau taip galite išleisti daug pinigų, o vėliau tokių produktų galite ir nepanaudoti. Suplanuokite šventinius patiekalus, sudarykite prekių sąrašą, kuris leis nepervargti parduotuvėje ir efektyviai apsipirkti. 

Šaltinis:https://theeverygirl.com/holiday-home-organizing-tasks

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder