Po karalienės mirties korgių kainos muša rekordus

Po karalienės Elžbietos II mirties jos mėgstamiausių šunų kainos šovė į viršų. „Registruotų korgių veisėjų prašoma kaina šiandien pasiekė naują rekordą“, - pirmadienį agentūrą AFP informavo naminių gyvūnų platforma „Pets4Homes“.

Kainos esą dabar yra dukart didesnės nei dar buvo prieš tris dienas. Už šuniuką prašoma daugiau kaip 2 500 svarų (2 795 eurų).

Korgiai karalienę lydėjo nuo jaunystės. Smėlio spalvos trumpakojus šuniukus tankiu kailiu ir smailiomis ausimis neretai buvo galima išvysti ir oficialiose britų monarchės nuotraukose.

96 metų Elžbieta II mirė rugsėjo 8 dieną. Ji šaliai vadovavo 70 metų. Karalienė amžinojo poilsio atgulė praėjusį pirmadienį.

„Karalienė, be daugelio kitų dalykų, buvo visame pasaulyje žinoma šunų mylėtoja. Ji iš tikrųjų simbolizavo meilę ir prieraišumą, kurį mūsų šalis jaučia savo šunims“, - agentūrai AFP sakė britų šunų veisėjų klubo „Kennel Club“ vadovas Markas Beazley‘is.

Elžbieta II pati augino korgius, tačiau prieš kelerius metus šio pomėgio atsisakė. Vis dėlto monarchei ir toliau draugiją palaikė du dorgiai – taksų ir korgių mišrūnai.

Sidebar placeholder