Princas Harry pripažino nuo 20 metų svarstęs palikti karališkąją šeimą

Ketvirtadienį princas Harry perkėlė karą su šeima į kitą lygį – naujame interviu jis teigė, kad princas Charlesas perdavė jam „genetinio skausmo ir kančios“ „ciklą“, skelbia Page Six.

„Jis elgėsi su manimi taip, kaip buvo elgiamasi su juo“, – teigė Sasekso kunigaikštis tinklalaidėje „Armchair Expert“.

Princas Harry sakė, kad jis svarstė palikti monarchiją nuo 20 metų amžiaus dėl to, „ką tėvas padarė mano mamai“, tačiau pripažino, kad M. Markle iš tikrųjų paskatino šio žingsnio imtis.


Archyvų nuotr.

Meghan Markle ir princas Harry© SCANPIX

„Tai daugybė genetinių skausmų ir kančių, kurios vis tiek perduodamos. Mes, kaip tėvai, turėtume labai stengtis ir sakyti: „Žinai, ką? Kas nutiko man, pasistengsiu, kad nenutiktų tau.“

Sasekso kunigaikštis teigė, kad nori „sulaužyti šį ciklą“ savo šeimoje, kai suvokė, jog didžiąją dalį elgesio su juo kaip jaunėliu nulėmė tai, kaip buvo auklėjamas jo tėvas princas Charlesas.

„Aš niekada to nemačiau, aš niekada to nežinojau, bet staiga suvokiau. Gerai, tai štai kur jis lankė mokyklą, štai kas jam įvyko, aš žinau tai apie jo gyvenimą, aš taip pat žinau, kad tai susiję su jo tėvais, taigi jis elgėsi su manimi, kaip buvo elgiamasi su juo. Kaip aš galėčiau tai pakeisti savo vaikams?

Ir štai čia aš, aš perkėliau visą savo šeimą į JAV, nebuvo toks planas, bet kartais turi priimti sprendimus ir iškelti savo šeimą pirmiausia, savo psichinę sveikatą taip pat“, – sakė Harry.

Harry vėliau gyvenimą karališkojoje šeimoje apibūdino kaip filmą „Trumeno šou“ ir buvimą zoologijos sode.

Kalbėdamas apie jo „laukinių vakarėlių“ dienas jaunystėje, Harry apibūdina tai kaip „vaikystės traumą“, ir pripažįsta, kad eksperimentavo su marihuana ir alkoholiu būdamas 20-ies.

M. Markle palaikė vyro sprendimą persikelti ir tvirtino jam, kad „neturi būti princese“. Ji taip pat paskatino jį kreiptis psichologinės pagalbos, kai vienu metu jis jautėsi tarsi „narve“, kol vykdė karališkąsias pareigas.

„Tai yra darbas, taip? Aš buvau 20-ies ir galvojau: aš nenoriu šio darbo, aš nenoriu čia būti, aš nenoriu taip daryti“, – sakė jis.

„Pažiūrėkite, ką tai padarė su mano mama. Kaip aš galėsiu įsikurti ir turėti žmoną ir šeimą, kai žinau, kad vėl taip nutiks?

Aš mačiau užkulisius. Aš mačiau verslo modelį ir mačiau, kaip viskas vyksta, ir nenoriu būti to dalimi“, – pridūrė Harry.

Sidebar placeholder