Putino meilužė švenčia gimtadienį: manoma, kad jos pasveikinti atvyko ir jis

Nors tiksliai nežinoma, ką Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva veiks per savo gimimo dieną, tačiau sklinda gandai, kad aplankyti į patį Juodosios jūros kurortą Sočį, kuriame tariamai ji gyvena, atskrido ir Vladimiras Putinas.

Gandais ir paskalomis apipinta V. Putino meilužė Alina Kabajeva švenčia 39-ąjį gimtadienį. Manoma, kad Kremliaus lyderis jos pasveikinti atvyko į Sočį, kuriame, kaip manoma, gyvena moteris, skelbia mirror.co.uk.

Teigiama, kad 69 metų Rusijos prezidentas kartu su buvusia olimpiete, ritminės gimnastikos sportininke susilaukė mažiausiai dviejų sūnų.

Pranešama, kad vakar V. Putinas atskrido apžiūrėti elitinį „Sirius“ švietimo centrą Sočyje, kuris buvo įkurtas tais pačiais metais, kai tariamai gimė pirmasis jų sūnus.

Neseniai viename Šveicarijos laikraštyje paskelbtame pranešime buvo teigta, kad šalies gydytojas priėmė du A. Kabajevos gimdymus, kuomet 2015 metais Šveicarijoje gimė pirmasis jos ir tariamai V. Putino sūnus bei antrąjį – 2019 metais Maskvoje.

Nuo invazijos pradžios sklido gandai, kad A. Kabajeva slapstėsi arba Šveicarijoje, arba įkurtame branduoliniame bunkeryje Sibire.

Tačiau praėjusį mėnesį ji buvo pastebėta pozuojanti Maskvoje prie V. Putino karo Ukrainoje ženklų, pažymėtų raide „Z“.

Paskalos apie V. Putino ir A. Kabajevos romaną sklinda dar nuo 2008 metų, kuomet moteris buvo prokremliška parlamentarė. Buvo skelbiama daug pranešimų, kad neva ji ant piršto turėjo vestuvinį žiedą, tačiau jokių patvirtinimų apie jų santuoką iki šiol nėra.

Buvęs Alinos Kabajevas vaikinas 

Buvusiam A. Kabajevos vaikinui šiuo metu taip pat nelengvas metas. Jam gresia keli metai kalėjimo po to, kai papuolė į kyšių ėmimo skandalą.

Pulkininkas Shalva Muselianas šiuo metu yra pabėgęs į užsienį, kur slepiasi nuo Maskvos kriminalinių tyrėjų. Kartu su A. Kabajeva jis susitikėjo 2000-ųjų pradžioje, o išsiskyrę neva vienas kitam pažadėjo likti draugais, rašoma mirror.co.uk.

Tariami jos buvusio vaikino nusikaltimai buvo padaryti dar tada, kai šis dirbo pulkininku ir buvo atsakingas už „antikriminalines saugumo priemones“ Rusijos nacionalinėje gvardijoje, kuri yra tiesiogiai atskaitinga V. Putinui.

Jis ir kiti kaltinamieji kaltinami kyšio ėmimu tiekiant sniego motociklus, visureigius ir greitaeigius katerius sargybos Arktyje pajėgoms.

Rusijos tyrimų komiteto, kuriam vadovauja buvęs V. Putino kurso draugas, atliktas tyrimas padarė išvadą, kad „pulkininkas Shalva Muselianas organizavo valstybės lėšų vagystę“, pranešė laikraštis „Kommersant“.

Dėl kaltinimų buvusiam A. Kabajevos mylimajam ir dar keturiems vyresniems Rusijos apsaugininkams gali grėsti iki penkerių metų kalėjimo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder