Putino praeitis – ne ką gražesnė: pedofilijos skandalai ir bandymas sunaikinti kompromituojančią medžiagą

Tai tariamai atsitiko jaunystėje, kai Vladimiras Putinas buvo studentas, skelbė dailystar.co.uk.

Pedofilijos skandalas

Prieš pat M. Litvinenka mirtį, 2006 m. lapkritį, jis internete parašė įrašą, pranešė dailystar.co.uk.

Įraše jis teigė, kad Putinas yra „pedofilas“ ir kad egzistuoja vaizdo įrašai, kuriuose jis „užsiima seksu su nepilnamečiais berniukais“.

Pasak sero Roberto Oweno, buvęs Rusijos federalinės saugumo tarnybos pareigūnas Aleksandras Litvinenka, kalbėdamas apie tai, kai 2006 metais Putinas buvo nufotografuotas bučiuojantis jauno berniuko pilvą, tvirtino: „Pasaulio visuomenė šokiruota.

Niekas negali suprasti, kodėl Rusijos prezidentas padarė tokį keistą dalyką ir pabučiavo nepažįstamo mažo berniuko pilvą“, – anksčiau sakė A. Litvinenka.

Archyvų nuotr.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad dėl pedofilijos skandalo Putinas nebuvo priimtas mokytis užsienio žvalgyboje: „Baigęs Andropovo institutą, ruošiantį karininkus KGB žvalgybos tarnybai, Putinas nebuvo priimtas į užsienio žvalgybą. Vietoj to jis buvo išsiųstas į jaunesnes pareigas KGB Leningrado direkcijoje.

Tai buvo labai neįprastas posūkis Andropovo instituto absolventui, laisvai kalbančiam vokiečių kalba, karjerai.

Kodėl taip atsitiko su Putinu? Nes prieš pat jo baigimą, viršininkai sužinojo, kad Putinas yra pedofilas.

Taip sako kai kurie žmonės, pažinoję Putiną kaip instituto studentą. Instituto pareigūnai bijojo apie tai pranešti savo vadovams, o tai sukeltų nemalonų tyrimą, tad jie nusprendė, kad paprasčiau tiesiog reikia išvengti Putino siuntimo į užsienį.“

Jis toliau tvirtino, kad ruošdamasis tapti prezidentu bandė sumedžioti ir sunaikinti „bet kokią prieš jį surinktą kompromituojančią medžiagą“, įskaitant tariamus vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotas seksas su „nepilnamečiais berniukais“.

Pabučiavo berniuko pilvuką

Tiesa, V. Putinas yra prabilęs apie įvykį, kuomet viešai pabučiavo mažo berniuko pilvą, skelbė nbcnews.com.

2006-ųjų incidento filmuota medžiaga buvo transliuojama visose Rusijos televizijose. 

„Jis man atrodė labai savarankiškas, labai rimtas, bet kartu berniukas visada yra pažeidžiamas. Jis buvo labai mielas. Atvirai pasakysiu, jaučiau norą suspausti jį kaip kačiuką. Tai ir lėmė tokį gestą, kurį padariau. Už to iš tikrųjų nieko nebuvo“, –  sakė V. Putinas.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie V. Putiną.

Vladimiro Putino asmeninis gyvenimas itin pradėjo dominti žiniasklaidą, kuomet Rusija ėmėsi plataus masto invaziją į Ukrainą. Rusijos prezidentas yra ne tik diktorius, bet ir paranoją turintis žmogus, kurio gyvenimą lydi ir keisti įpročiai.z

Paranojiškas dėl maisto

Putinas bijo valgyti savo virtuvės šefo patiekalus, manydamas, kad jie gali būti apnuodyti. Jis turi ir asmeninį degustuotoją, kuris paragauja jo maistą. Putino padėjėją aplinkiniai vadina „nuodų ragautojas“.

2022 m. vasario mėn. jis pakeitė maždaug 1000 darbuotojų, manydamas, kad kažkas bando jį nunuodyti.

Archyvų nuotr.

Maudosi kruvinose voniose

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dažnai pozuoja be marškinėlių ir demonstruoja savo kūno sudėjimą. Pranešama, jog jis itin rūpinasi sveikata bei išvaizda, todėl imasi net pačių keisčiausių būdų, siekiant pagerinti savo savijautą.

Teigiama, jog V. Putinas „maudosi ragų kraujyje, kad padidintų vyrų potenciją“, skelbė dailystar.co.uk.

Žiniasklaidoje rašoma, jog jis maudosi elnio ragų kraujyje, nes mano, kad tai turi naudos sveikatai, įskaitant vyrų potencijos didinimą, teigiama pranešime.

Rusijos prezidentas šios procedūros gerbėjas nuo 2000-ųjų. Teigiama, kad Maskvos meras Sergejus Sobjaninas taip pat mirksta kraujyje, kuris išgaunamas skausmingai nulaužus elnio ragus.

Nors nėra įrodymų apie naudą sveikatai, tariamas kraujo poveikis taip pat apima amžiaus pasikeitimą, kaulų ir raumenų stiprėjimą ir netgi regėjimo ir klausos pagerėjimą.

Bijo savo aplinkos

V. Putinas turi 6 metrų stalą su aukso lapų elementais, kurį prieš 25 metus pagamino italų verslininkas Renato Polona. Prie šio stalo jis kalbasi su pasaulio lyderiais. Teigiama, jog Rusijos prezidentas nori padidinti atstumą, kai vyksta derybos.

Pasirodo, kad jis bijo ne tik valgyti, bet ir bendrauti.

Archyvų nuotr.

Nenaudoja išmaniojo telefono

Putinas prarado ryšį su realybe – jis neturi asmeninio išmaniojo telefono. Pasak užsienio žiniasklaidos, būtent dėl to jis neįrašo jokių vaizdo žinučių ir publikuoja koreguotus vaizdo įrašus. 

Apsėstas savo sveikata

V. Putiną į keliones lydi 10 gydytojų, nes diktatorius yra apsėstas savo sveikatos.

Žiniasklaidos „Project“ žurnalistų atliktame tyrime pažymėjo, kad onkologas Jevgenijus Selivanovas dažniausiai keliauja su Putinu.

Jis vadinamas „gydytoju, kuris pirmasis gali aptikti skydliaukės problemas, įskaitant vėžį“.

Sklando gandai, kad Putinas pasitiki tik vyrais. Tarp jo darbuotojų nepamatysi moterų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder