Raimonda Masiulytė – Ramchurn pristato dainą su grupe „Queens of Roses“: jos įgyvendinimui reikėjo pašėlusių charakterių

(1)

Raimondą Masiulytę – Ramchurn esame girdėję visokią: ir atliekant lyrines dainas, ir uždegančią retro 50-tųjų muziką, ir indie - pop, gospelą ar džiazą, tačiau tokios, kaip šiandien, jos negirdėjome niekad:  žinoma vokalistė pristato tikrą šokių aikštelės muzikinę „bombą“ – naują kūrinį „Pakviesk mane kavos“.

Šį kartą tikru vasaros hitu kvepiančią dainą ji įrašė kartu su grupės „Queens of Roses“ merginomis Akvile Kisieliene, Giedre Linkevičiene ir Monika Mėčiūte: „Bendros dainos idėja kilo tik išleidus kūrinį su Česlovu Gabaliu: šį kartą mintis vedė prie šokių dainos, reikėjo pašėlusių charakterių jai įgyvendinti ir išsyk pagalvojau apie „Queens of Roses“ grupę.

Man labai patinka jų užsidegimas, jų dainų atlikimas, o su viena grupės narių - Monika Mėčiute - esame pažįstamos iš seniau, vertinu ją kaip atlikėją ir žinojau, kad savo darbą atliks visu šimtu procentu“, - apie mintį įgyvendinti bendrą dainos idėją pasakoja Raimonda.

Daina iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengva, tačiau, įsiklausius į žodžius, ji atskleidžia kiek kitokią, gilesnę prasmę, gvildenančią žmonių santykius: „Moters širdis kaip tas vandenynas - pilnas paslapčių: dauguma turėjom kokią nenusisekusią meilę ar bent jau pažįstam dramatišką porelę, tad ši daina – tarsi odė chaotiškiems santykiams“, - pagrindinę dainos mintį atskleidžia atlikėja.

Beje, šį kartą tekstą dainai rašė visos šio muzikinio projekto dalyvės: ir pati Raimonda, ir grupės „Queens of Roses“ merginos.

Muziką sukūrė Raimonda, na, o aranžuotę patikėjo Arvydui Martinėnui – Vudžiui. „Man labai patinka dirbti su Arvydu, jis lengvai supranta, ko noriu, jo studija visada skaniai kvepia šviežia kava ir jis turi be galo gerą skonį – seka pop muzikos tendencijas ir padeda man, kaip atlikėjai, atsiskleisti populiariosios muzikos žanre“, - apie darbą su vienu geriausiu šių dienų muzikos prodiuserių Lietuvoje atvirauja Raimonda.

Merginos įsitikinusios, kad daina „Pakviesk mane kavos“  – puikus vasaros prieskonis radijo imtuve automobiliui rūkstant greitkeliu Vilnius – Klaipėda. Na, o kaip manote Jūs?

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder