Rusijoje kilo skandalas dėl pavogto "McDonald's" "pakaitinio" logotipo

Vos tik Rusijoje pradėjo veikti greitojo maisto tinklas "Vkusno i dot", kuris pakeitė "McDonald's", jau įsivėlė į skandalą. Rusijos prekybos tinklo logotipas buvo atpažintas kaip Portugalijos bendrovės "Matosmix", prekiaujančios gyvūnų pašarais, logotipas.

Apie tai "Facebook" paskyroje paskelbė žurnalistas Denisas Kazanskis

Organizatorių nuotr.

"Russian McDonald's" pateko į bėdą dėl pavogto logotipo / Deniso Kazanskio nuotr.

"Taip, tai ne pokštas... Jau seniai sakau, kad nereikia jokios antirusiškos propagandos. Jie puikiai tvarkosi patys, be jokios pagalbos", - sakė žurnalistas.

Verta pažymėti, kad logotipuose buvo naudojami beveik identiški grafiniai elementai, kurių proporcijos ir spalvos šiek tiek pasikeitė.

Kaip anksčiau pranešė UNIAN, kovo 8 d. "McDonald's" pranešė, kad dėl didelio masto Rusijos invazijos į Ukrainą visi jos restoranai Rusijos teritorijoje bus laikinai uždaryti.

Gegužės 16 d. paaiškėjo, kad "McDonald's" galutinai pasitrauks iš Rusijos rinkos.

Po to Rusijos žiniasklaida pranešė, kad pirmieji 14 restoranų, kuriuose anksčiau veikė "McDonald's" padaliniai, su naujuoju prekės ženklu bus atidaryti birželio 12 d. Maskvoje ir Maskvos srityje.

Agentūros šaltiniai teigė, kad atidarius naujojo prekės ženklo "McDonald's" restoranus, bus išsaugotas senųjų restoranų meniu ir personalas.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder