Sekmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Protingos mintys:

„Savimeilė yra oro pripūstas balionas: bakstelėtas jis triukšmingai sprogsta“ (Volteras).

**************

Astrologinė prognozė birželio 20-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Gali apimti stiprus savininkiškumo jausmas. Pavydo demonstravimas tarpusavio santykių negerins. Būkite kantrūs, kurkite romantišką aplinką. Jūsų troškimai tuomet gali pradėti pildytis.

JAUTIS. Labiausiai atsiskleisite šeimoje, norus įgyvendinti trukdys nebent tik jūsų nevaldomas emocionalumas. Geras metas spręsti vedybinius ir meilės klausimus.

DVYNIAI. Įmanomi intriguojami pasiūlymai. Juos reiktų apsvarstyti, nes kai kurie gali būti verti dėmesio. Įsižiūrėkite į smulkmenas – jos gali pasirodyti reikšmingos.

VĖŽYS. Turėsite vikriai suktis, jeigu esate susiję su pramogų verslu, sporto ar meno sfera. Jeigu kils įdomių idėjų, stenkitės jas įgyvendinti. Tikėtina, kad jums pasiseks.

LIŪTAS. Ypatingų problemų šiandien neturėtų iškilti. Apsiribosite buitimi ir paprastais kasdieniais darbeliais bei malonumais. Galbūt puikiai atsipalaiduosite gamtoje.

MERGELĖ. Šiandieną galite daug nuveikti, jeigu pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais. Galite gauti naudingos informacijos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien aktyvūs būsite šeimos ir nuosavybės reikaluose. Stengsitės geriau aptvarkyti namų ar nuosavos žemės valdos aplinką. Galbūt tuo tikslu vyksite apsipirkti. Gera diena ir poilsiui gamtoje.

SKORPIONAS. Būsite emocionalūs, nepastovių nuotaikų. Stenkitės įvertinti nedidelius gyvenimo malonumus, rasti džiaugsmo smulkmenose. Kiek įmanoma, gyvenimo apraiškose ieškokite grožio ir gėrio, o ne blogybių.

ŠAULYS. Pats metas visiškai atitrūkti nuo praktinių rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite. Regis, gali išsipildyti kai kurie slapti jūsų lūkesčiai, jei tik nėra pernelyg nerealūs.

OŽIARAGIS. Šiandien kuo daugiau bendraukite. Pasikvieskite draugų, skirkite pasimatymus, eikite į renginius. Negalvokite apie darbo problemas – jų šiandien vis tiek neišspręsite.

VANDENIS. Pamirškite varginamus darbinius reikalus ir tiesiog pailsėkite. Pravartu pakeisti kasdienio gyvenimo ritmą. Turiningiau leiskite laisvalaikį. Neatsisakykite susitikti su įdomiu asmeniu.

ŽUVYS. Jūsų mintys sieks kitas dimensijas. Gana palanki diena kelionei, realiam bei internetiniam bendravimui su pasauliu. Gausite įdomios informacijos, kuri gali praversti ateityje.

Geros dienos!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder