„SEL“ grįžo į Klaipėdą: sausakimša arena, įspūdingi efektai ir ilgam įsiminsiantis šou

(7)

Šeštadienio vakarą į Klaipėdos „Švyturio“ areną po daugiau nei 3 metų pertraukos grįžo grupė „SEL“. Akivaizdu, kad pajūrio publika itin laukė Egidijaus Dragūno – į šou susirinko sausakimša salė gerbėjų.

SEL koncerto akimirkos

2,5 valandos trukmės koncerte skambėjo ir ryškiausi grupės hitai, ir naujos dainos iš šiuo metu įrašinėjamo albumo. Tokio žmonių antplūdžio arena seniai nematė.

Gerbėjai šėlo, dainavo kartu ir po šou neskubėjo skirstytis – vaizdai, potyriai ir melodijos dar ilgai išliks atmintyje.

Tai „SEL“ skiriamasis bruožas – kiekvienas koncertas renginių kartelę Lietuvoje pakelia vis į naują lygį.

„Esu be galo dėkingas Klaipėdai už tokį garsų ir gausų sutikimą. Jei mums pavyko pranokti miesto eglutės įžiebimo šventę, tai rodo, kad buvome tikrai laukiami. Kaip visuomet  į pasirodymą įdėjome visą širdį, neabejoju, kad tai pajuto kiekvienas atėjęs“, - po koncerto sakė Selas.

Šou stebino ne tik įspūdingomis vizualizacijomis, bet ir specialiaisiais šviesų, lazerių efektais. 

„Noriu pasakyti didžiulį AČIŪ ne tik atėjusiems, bet ir didžiulei komandai, be kurios šou nebūtų įvykęs. Dėkoju visiems, kurie prisidėjo, dėkoju visiems, kurie kartu per šiuos metus padarė tai, kas daugeliui atrodė neįmanoma“, - dėkojo E. Dragūnas.

Šiais metais „SEL“ surengė net du įspūdingus šou. Pirmasis, pažymėtas ne vienu rekordu, vyko vasaros pabaigoje, Kauno Dariaus ir Girėno stadione, antrasis – šeštadienį Klaipėdoje.

Abu renginiai buvo sausakimši.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder