„SEL“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą: tokių akimirkų nesinori pamiršti

(4)

Įspūdinga vasaros pabaiga su „SEL“ koncertu Kauno Dariaus ir Girėno stadione neabejotinai į atmintį įstrigo tūkstančiams grupės gerbėjų. Gražiausias renginio akimirkas Egidijus Dragūnas sudėjo į naujos dainos „Aš pakelsiu“ vaizdo klipą.

„Kai viskas nurimo ir pamačiau filmuotus vaizdus, supratau, jog tai buvo viena gražiausių mano gyvenimo dienų. Tokias akimirkas norisi prisiminti ir jomis dalintis su visu pasauliu, dėl to pavertėme kadrus vaizdo klipu“, – sakė Selas.

Renginį stadione fiksavo daugybė atlikėjo samdytų fotografų bei videomenininkų, virš scenos bei žmonių galvų skraidė filmuojantys dronai, todėl vaizdo medžiagos liko labai daug.

„Buvo galima susukti visą filmą, bet kol kas įspūdingiausius vaizdus sudėjome į naujos dainos klipą. Tai ir puiki reklama ir artėjančiam gruodžio 2 dienos „SEL“ koncertui, vyksiančiam Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, nes jausmas dalyvaujant bus labai panašus“, – žada E. Dragūnas.

Grupės hitus bei naujus kūrinius neseniai galėjo išgirsti ir grupės gerbėjai Londone. Savaitgalį Didžiosios Britanijos sostinėje, „O2“ arenos „Indigo“ salėje vykęs „SEL“ koncertas buvo sausakimšas, bilietų nebeliko likus savaitei iki renginio.

„Sulaukiu daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune. Tad koncertas Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bus mūsų duoklė tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti, tačiau yra pasiilgę mūsų koncertų, o taip pat ir tiems, kuriems visuomet smagu susitikti“, – sakė E. Dragūnas.

Bilietus į šou Klaipėdos „Švyturio“ arenoje platina Bilietai.lt:  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sel--klaipeda-403793/

SEL - Aš pakelsiu

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder