Šeštadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas – 17.11.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Protingos mintys:

„Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo“ (V. Čerčilis).

************

Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Užuovėją teiks šeima, artimieji. Visgi daug lems jūsų nuotaikos ir elgesys. Regis, stengsitės atlikti tam tikrus žemės ar buities darbus, sieksite komforto, jaukumo. Jeigu tai darysite ne vien savo jėgomis, reikalai klostysis žymiai lengviau.

JAUTIS. Aktyviai ir noriai bendrausite. Džiugins romantikos ieškojimai, meilė, kūryba, pasirodymai. Nevengsite imtis iniciatyvos, rizikuoti. Galima patraukli, intriguojanti pažintis.

DVYNIAI. Diena palanki ir materialiniu požiūriu, ir bendravimo prasme. Galbūt skirsite daugiau lėšų ir laiko išvaizdai, kūno priežiūrai – puošitės, jauninsitės. Regis, pasijusite beprotiškai pasiilgę įvairių žemiškų malonumų, atsipalaidavimo.

VĖŽYS. Seksis tarpininkauti, kitiems daryti norimą įtaką. Nusimato kelionė, renginys ar pasimatymas, kuris atneš įspūdžių. Mielai linksminsite kitus, flirtuosite, laidysite komplimentus.

LIŪTAS. Išmintingiau pasielgsite, jeigu mažiau pasakosite aplinkiniams apie savo planus, pažiūras. Stenkitės subtiliai atsiriboti nuo to, kas jus vargina, ir praleisti laiką taip, kaip trokšta jūsų kūnas bei siela.

MERGELĖ. Jums norėsis iki valiai paplepėti ir papramogauti su draugais. Tiktų stovyklauti, dalyvauti sąskrydyje, varžybose ar kažką panašaus organizuoti. Tačiau venkite įsitraukti į rizikingus sumanymus, negarbingas avantiūras.

SVARSTYKLĖS. Tai bus labiau darbo diena nei poilsio. Regis, negalėsite iš galvos išmesti dalykinių reikalų, įvairių rūpesčių. Turėkite drąsos išreikšti meilės, draugiškumo jausmus. Galite daug ką pakeisti.

SKORPIONAS. Šiandien veršitės kuo toliau nuo namų. Ir iš tiesų – be naujų vaizdų, įspūdžių nepajustumėte jokio savaitgalio. Jums būtina nors trumpa permaina. Regis, jūsų geranoriško dėmesio sulauks nepažįstami žmonės, kuriems teks su jumis bendrauti.

ŠAULYS. Nedramatizuokite gyvenimo pokyčių. Pasaulis nėra blogas, nepaisant to, kad retkarčiais iškyla sunkumų. Smagi išvyka su šeima, pasimatymas, pramoga gali pataisyti jūsų nuotaiką.

OŽIARAGIS. Šiandien jums seksis neblogai, nestokosite gero ūpo, azarto, kūrybinio ir romantinio polėkio. Pravartu bendrauti taip, kad visiems būtų malonu. Jeigu spinduliuosite sąmojį, meilę, tai to paties galėsite tikėtis ir iš aplinkinių.

VANDENIS. Domėsitės grožio profilaktika, dietomis, madingais apdarais. Galite elgtis kiek neįprastai, siekti prašmatnumo, malonumų. Jeigu pernelyg atvirai demonstruosite savo norus, aistras, tai gali kažkam nepatikti.

ŽUVYS. Atsidėkite malonumo teikiantiems darbams, ilsėkitės, bendraukite su mielais žmonėmis. Galite patirti žavių akimirkų, jei esate paskyrę meilės pasimatymą, siekiate sublizgėti scenoje ar „sergate“ už savo vaikų, kitų numylėtinių sėkmę.

Geros dienos!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder