Skirmantas Malinauskas, Žilvinas Tratas

Skatinęs pradėti naują judėjimą Ž. Tratas sulaukė kritikos: prabilo ir S. Malinauskas

(9)

Ketvirtadienį aktorius Žilvinas Tratas savo feisbuko paskyroje skatino pradėti naują judėjimą prieš koronaviruso pandemijos valdymą. Žinomas vyras, neseniai pripažinęs, kad yra prieš galimybių pasą, skatino žmones susivienyti ir parodyti iniciatyvą. Ž. Trato įrašas sulaukė nemažai dėmesio, aktorių sukritikavo ir tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas.

Organizatorių nuotr.

Aktorius Žilvinas Tratas. Nuotr. Irmantas Sidarevičius 

Įrašą, pavadinimu „Dabar arba niekada“ Ž. Tratas paskelbė feisbuke.

„Dabar arba niekada

Visą gyvenimą buvau apolitiškas, buvau įsitikinęs, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą: politikas – atstovauti tautos interesus, mokslininkas – daryti atradimus, medikas – gydyti, žurnalistas – šviesti visuomenę.

Viskas atrodė savaime suprantama, todėl nesikišau, nekritikavau ir net vengiau informacijos apie šalies aktualijas.

Tačiau kaip taip atsitiko, kad viskas apsivertė aukštyn kojomis?

Jau beveik du metus stebiu įvykius Lietuvoje. Su kiekviena diena situacija vis labiau panašėja į distopinį groteską su trilerio elementais.

Savo sričių atstovai nebeatlieka savo funkcijų, arba atlieka jas labai blogai!

Esu kantrus žmogus, ilgai laukiau, kol situacija pasikeis savaime. Ilgainiui naivumas išblėso, pradėjau laukti, kol atsiras žmogus ar žmonės, kurie imsis veiksmų tai situacijai keisti.

Dabar supratau, kad situacija nepajudės iš mirties taško, nes tokių kaip aš yra dauguma – mes pasipiktinę, nusivylę, kantriai laukiame permainų, galvojame, kad kažkas už mus viską padarys.

Kažkas protingesnis, stipresnis, turintis daugiau žinių ar patirties.

Turiu Jus nuvilti – nieko nebus!

Nieko nebus tol, kol patys neparodysime iniciatyvos ir neprisiimsime atsakomybės už savo pačių likimus. Deja, veikdami atskirai, mes to nepasieksime niekada, bet jei susivienysime – mums gali pavykti!

Pradėkime judėjimą! Pradžia visada sunkiausia, todėl pradėkime mažais žingsneliais! Ieškau neabejingų bendraminčių, kurie nori prisidėti prie šios iniciatyvos!

Nesvarbu iš kokios sferos esate, laukiu visų!

Ypatingai, šiame pradiniame etape ieškau video operatorių, montuotojų, žmonių galinčių rašyti tekstus, analitikų, teisininkų, ekonomistų. Bet kokia pagalba bus labai vertinama!

Taip pat raginu aktyviai siūlyti savo idėjas, patarimus, kritiką.

Siųsti man informaciją ir nuorodas į patikimus šaltinius aktualiomis temomis, tokiomis kaip nelogiški politikų sprendimai pandemijos valdymo, užsienio politikos, viešųjų pirkimų klausimais, žmogaus teisių pažeidimai, korupcija, moksliniai atradimai, statistika ir pan.

Vien pabandydami, savo šansus padidiname bent 50%. Todėl bandom, darom ir padarom!

#kartumesjėga“, – socialiniame tinkle skelbė Ž. Tratas.

Organizatorių nuotr.

Tinklaraštininkas S. Malinauskas. Stasio ŽUMBIO nuotr.

Pakomentavo vaizdo tinklaraštininkas S. Malinauskas

Šis Ž. Trato įrašas feisbuke sulaukė nemažai dėmesio, jį pakomentavo ir vaizdo tinklaraštininkas S. Malinauskas.

„Kas būtų, jei sudėtum Orlausko protą ir Vasiliauskaitės grožį bei įpiltum dar žiupsnelį rusiškų pinigų bei propagandinių Kremliaus kanalų dėmesio.

Vykdau žmogaus prašymą ir siūlau nuorodą į patikimą šaltinį https://www.eesc.lt/.../RESC%20monografija_propaganda.pdf“, – feisbuke rašė S. Malinauskas.

Alfa.lt primena, kad Ž. Tratas neseniai antrą kartą persirgo koronavirusu.

„Susirgau kovidu antrą kartą. Tik antrą kartą per 15 mėnesių! Žinant kiek kontaktų esu turėjęs ir kiek židinių pabuvojęs, manau tai labai menkas skaičius. <...>

Kaip ir pirmą kartą, taip ir dabar išsigydžiau be vaistų, natūraliai, per keletą dienų. Simptomai šįkart buvo visiškai kitokie nei pirmą kartą, bet nepasakyčiau, kad skyrėsi nuo lengvo peršalimo. Jei nežinočiau, kad pandemija, tikrai eičiau dirbti, sportuoti ir net nesusimąstyčiau!“ – socialiniame tinkle skelbė Ž. Tratas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder