Štukytė apipylė komplimentais Rudoką: jis – geriausias aktorius ant Lietuvos žemės

(1)

Šį sekmadienį įvyko jau paskutinė, trečioji „TV30 gimtadienio šou“ laida. Kartu su žinomais veidais žiūrovai buvo pakviesti ne tik prisiminti dar daugybę gražiausių 30-ąjį jubiliejų mininčios televizijos projektų, bet ir pabandyti atsakyti į įvairiausius klausimus. 

Paskutinėje laidoje dalyvavo dar 8 puikiai žinomi šalies žmonės. Tarp jų – teatro ir kino aktorius bei vienos pirmųjų loterijų laidų „Laimės ratas“ vedėjas Saulius Siparis, laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė, teatro ir kino aktorius bei laidos „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas bei tokių kultinių serialų kaip „Moterys meluoja geriau“ ar „Prakeikti“ aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas.

Žiūrovai taip pat išvydo ir Edgarą Navicką – vyrą, kuris daugiau nei 20 metų saugojo tokius svarbius valstybės asmenis kaip Vytautas Landsbergis, o dabar dirba su populiariomis laidomis „Farai“ ir „TV pagalba“. Laidoje pasirodė ir bene ryškiausias pramogų pasaulio verslo ryklys ir „Auksinių svogūnų“ organizatorius Arūnas Valinskas.

Šypsotis privertė garsiausias Lietuvos italas, virtuvės šefas bei laidos „La maistas“ vedėjas Gian Luca Demarco ir kino bei teatro aktorė, parodijų šou „Pakartok“ nugalėtoja ir naujai iškepta mama Aušra Štukytė.

Aušra Štukytė. TV3 nuotr. 

Visi žaidimo dalyviai buvo suskirstyti į komandas po du, ir taip bandė atsakyti į suktus, su TV3 istorija susijusius klausimus. O besukdami galvas, jie nevengė ir vienas kito patraukti per dantį ar priešingai – skirti pagyrimų.

Štai A. Žiurauskas prisiminė, kaip kadaise režisierius Emilis Vėlyvis ir žaidimas „galvOK“ tiesiogine to žodžio prasme jį išgelbėjo.

Visa tai nutiko dar per karantiną: „Sėdėjau namie po vestuvinės kelionės išleidęs visus pinigus ir jau galvojau, ką daryti, kur dėtis? Ir tada man vienu metu nukrito du projektai. Paskambinęs Vėlyvis pakvietė filmuotis seriale „Mano meilė karantinas“, o dar po savaitės gavau pasiūlymą vesti „galvOK“. Tiesa, tuo metu žaidime nebuvo žiūrovų – jie sėdėjo namuose ir buvo matomi tik per didžiulius ekranus.“

Tuo tarpu M. Mikutavičius prisipažino niekuomet nežiūrėjęs serialo „Moterys meluoja geriau“, nė nepaisant to, kad yra vaidinęs viename iš šio serialo sukurtame filme! „Šis serialas apie tai, kad meilė išgelbės pasaulį“, – jam aiškino R. Rudokas.

Žinomas vyras, kaip ir A. Žiurauskas, šiame populiariame seriale yra vaidinęs, tiek jį režisavęs, o kartu su jais čia pasirodžiusi A. Štukytė prisipažins Ramūną itin vertinanti. „Jis – geriausias aktorius ant Lietuvos žemės“, – sakė moteris.

O štai pati Aušra, linksmame seriale kūrusi Vilmos personažą, gerbėjų negalėjo atsiginti net tuomet, kai… dalyvavo laidotuvėse. 

Tuo tarpu pats R. Rudokas pripažino itin vertinęs kitą didžiulės sėkmės sulaukusį projektą ­­– „Chorų karai“. „Nuoširdžiai pasakysiu – šį projektą tikrai žiūrėjau. Buvau sužavėtas kaip ir visa Lietuva.

O Stano laimėjo, man atrodo, net ne vieną…“ – sakė jis, tačiau ar jam pavyko prisiminti, su kokiu choru iš duotų atsakymo variantų iš tiesų yra laimėję geras jo bičiulis?

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder