Tapk „L’officiel Lithuania" žurnalo žvaigžde su treniruočių programa „Stinfit" (2)

Populiariausias mados žurnalas Lietuvoje „L’officiel Lithuania” ir sporto bei mitybos programa Stinfit” skelbia dėmesio vertą konkursą, kurio pagrindiniu prizu taps galimybė pasiekti savo svajonių figūrą ir atsidurti ant „L’officiel Lithuania” žurnalo viršelio.

Registracija į išskirtinį konkursą vyksta iki vasario  10  dienos.

Visi, kurie apsilankys puslapyje WWW.STINFIT.COM ir įsigys "L’officiel Lithuania" pavasario iššūkio programą, iškart taps konkurso dalyviais ir jau vasario 13-ą dieną sulauks pirmųjų užduočių.

Treniruočių ir mitybos programos trukmė - keturios savaitės.

Pirmuoju žingsniu taps - nuotrauka prieš didžiuosius pokyčius, kuri ypatingai po keturių savaičių visus maloniai nustebina akivaizdžiais pokyčiais.

Visą laikotarpį, kiekvieną rytą dalyviai gaus specialias užduotis, apie kurių atlikimą dalyviai vakarais dalinsis įspūdžiais, pasisekimais ir nuosmukiais, o kiekvieną penktadienį visų lauks išlikimo užduotis, kurią reikės įvykdyti per dvidešimt keturias valandas.

Ją įvykdžius, dalyviai pateks į kitos savaitės etapą.                  

Kiekvieną savaitę, atsitiktiniu būdu bus atrinkti penki dalyviai, kurie bus kviečiami atvykti į Vilniuje esantį sporto klubą “Forum Palace”.

Būtent čia - savo kūnus dailina garsiausios šalies žvaigždės.

O atrinkti šio projekto dalyviai galės gyvai pabendrauti, užduoti klausimus, gauti patarimus  iš šio projekto vedėjų - Ramūno Vyšniausko, Andriaus Pauliukevičiaus, bei turėti galimybę susitikti su kitais žinomais nuomonės formuotojais, kurie taps projekto ambasadoriais.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Remdamiesi savo asmenine patirtimi, žinomi žmonės dalinsis patarimais ir gudrybėmis, kaip geriausių rezultatų pasiekti per trumpiausią laiką.

Pramogų pasaulyje išvaizda reiškia daug, tobulų formų siekiama įvairiausiais būdais.

Tobulų figūrų savininkės SbyS” prekinio ženklo įkūrėja Simona Starkutė ir grupės 69 danguje” atlikėja Ingrida Martinkėnaitė sutiko pasidalinti paslaptimis, kas joms padeda neprarasti motyvacijos siekiant geriau atrodyti ir kokie lieknėjimo būdai patys efektyviausi. 

Pasak atlikėjos Ingridos Martinkėnaitės, tam, kad rastų savyje motyvacijos siekti tobulesnių kūno formų sporto salėje, jai prireikė dviejų metų: Pagimdžiusi antrą dukrelę, galvojau, kad man tikrai neprireiks papildomų pastangų ir kūno formos lengvai sugrįš į tokias, kokios man patinka.

Organizatorių nuotr.

Deja, taip neatsitiko.

Eilinį kartą įsitikinau, kad be pastangų, be tam skirto darbo ir laiko nieko nebus.

Norint turėti gražią figūrą reikia atkreipti dėmesį į rėžimą - keisti mitybą, išmokti ilsėtis ir sportuoti.”

Kalbėdama apie sportą ir motyvacijos paieškas I. Martinkėnaitė atvira - yra vienas patikimas būdas, kuris visuomet suveikia: Tiesiog reikia atsistoti, pasiimti sportinę aprangą ir keliauti sportuoti.

Aš esu labai patenkinta, kad pagaliau grįžau į sportą, aš juo mėgaujuosi.

Tikriausiai pati didžiausia motyvacija yra tada, kai tu pamatai pirmuosius pokyčius - veidas, kūno apimtys ima keistis.

Tuomet nesinori sustoti.

Taip pat, rekomenduoju išbandyti Stinfit” programą, kiekvieną dieną į tavo telefoną ateiną įvairūs iššūkiai ir tu nebeturi kur dingti privalai juos įgyvendinti, taip ir rezultatai tampa akivaizdesni ir motyvacija išlieka aukštame lygyje.”

Garsi atlikėja savo gyvenime yra išbandžiusi ne vieną būdą greitai atsikratyti nereikalingų kilogramų, tačiau nori perspėti visas moteris planuojančias drastiškus būdus sulieknėti:

Daugelis griebiasi badavimo, atsisako maisto ir ieško kitų greitų būdų sulieknėti.

Deja, mes neturime „krikštamočių fėjų“, kurios gali mus pakeisti artėjant šventei ar svarbiai progai.

Toks būdas padės atsikratyti skysčių, sulėtės medžiagų apykaita ir labai greitai tie kilogramai sugrįš trigubai.

Aš siūlau keisti savo gyvenimo būdą ir rinktis saugų variantą, kurio metu savo kūną padailinsite ne trumpalaikiais pokyčiais.”

Organizatorių nuotr.

Pasak I. Martinkėnaitės - motyvacijos sportuoti taip pat suteikia ir sporto treneriai.

Jei į savo treniruočių rutiną įtrauksite asmenines treniruotes su specialistais, motyvacija siekti rezultatų bus didesnė.

Stinfit” projektas ketina visus dalyvius supažindinti su Forum Palace” sporto klubu, kur kiekvieną savaitę garsūs sportininkai, treneriai, konkurso vedėjai ir organizatoriai dalinsis patarimais, įžvalgomis ir motyvuos siekti dar geresnių rezultatų artėjant svajonių figūros link. 

Garsi prekinio ženklo SbyS” įkūrėja Simona Starkutė sako, kad jau yra atradusi receptą, kaip išlaikyti savo figūrą, ir nepriaugti papildomų kilogramų: Maistas ir sportas - yra tie veiksniai, kurie įtakoja mūsų kūnus arba į gerąją pusę, arba atvirkščiai.

Organizatorių nuotr.

Būdama Stinfit” ambasadore, įsitikinau, kad su specialistų pagalba, papildoma motyvacija, viskas vyksta sparčiau ir efektingiau.

Jeigu kalbėtume apie mane - aš bent tris kartus į savaitę sportuoju. Bet esu atradusi sau tinkamą variantą - keisti treniruotes.

Vieną dieną einu į sporto salę, kitą dieną sportuoju namuose, o trečiuoju variantu renkuosi vizitą pas kineziterapeutę, kur sprendžiame įvairias problemas.

Taip pat, po treniruočių visuomet renkuosi baltymų ir amino rūgščių papildus, kurie padeda greičiau atsistatyti organizmui po fizinio krūvio.”

S. Starkutė kontroliuoja ir savo mitybą, pasak garsios moters, būtent maistas dažnai pakiša koją kelyje į gražesnes kūno formas: Aš atsisakau cukraus, taip pat stengiuosi valgyti maistą be padažų, kažkokių pridėtinių komponentų ir tai man labai padeda.

Taip pat propaguoju protarpinį badavimą. Stengiuosi, kad po mano paskutinio valgymo iki sekančios dienos pusryčių praeitų bent trylika, keturiolika valandų.

Dabar nusprendžiau paskutinį kartą pavalgyti iki aštuntos, devintos valandos vakaro, jei nespėju - lieku nevalgius.

Taip mes jaučiamės geriau ir galime siekti išvaizdos pokyčių.

Taip pat labai svarbus vanduo, jį aš visuomet geriu likus pusvalandžiui iki maisto, o pavalgius stengiuosi leisti maistui susivirškinti ir vandenį geriu praėjus bent pusvalandžiui.”

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Vienas iš “Stinfit” projekto partnerių - mineralinis vanduo Tiche”.

Pasak specialistų, būtent mineralinis vanduo ne tik padeda organizmui atstatyti reikalingus mineralus, bet ir veikia kaip vienas iš būdų greičiau sulieknėti.

Dažnai žmonės neskiria alkio nuo troškulio ir papildomai užkandžiauja.

Pasauliniai dietologai rekomenduoja išalkus iš pradžių išgerti stiklinę vandens, jis turėtų būti negazuotas, jei alkio jausmas nedingsta per pusvalandį - tuomet reiktų pavalgyti, tačiau maistas lieknėjant taip pat turėtų būti sveikesnis. 

Simona Starkutė siekdama dar geresnių išvaizdos rezultatų pasitelkia ir šiuolaikines grožio procedūras: Masažai, limfodrenažinės ar radiodažnio procedūros man taip pat padeda siekti geresnių rezultatų.

Manau, kad viskas turi būti suderinta kartu.

Organizatorių nuotr.

Nėra vieno stebuklingo metodo nepriaugti svorio ar jo greitai ir sveikai atsikratyti.

Privalome sąmoningai siekti bet kokio rezultato visose srityse, tad ir su tobulomis figūromis viskas taip pat.”

Stinfit” sveikos mitybos ir sporto programos ambasadorės ragina kiekvieną siekiantį pokyčių atrasti itin veiksmingą ir nuotykių kupiną kelią gražesnės figūros link bei tapti mados žurnalo „Lofficiel Lietuva“ viršelio veidu.

Konkurso pradžia - jau vasario 10-ą dieną.

Visos taisyklės ir registracija - WWW.STINFIT.COM.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder