Bianca Censori

Tapo žinoma, kas siuva provokuojančius drabužius Bianca Censori

46 metų amerikiečių reperis Kanye Westas Italijoje turi slaptą ateljė, kurioje jo tariamai žmonai, 28 metų Biancai Censori, siuva jos atskleistus drabužius, praneša "Page Six".

Kiekvieną naują ansamblį Biancai komanda siuva ne ilgiau kaip vieną dieną.

"Viską, ką jis nori, jie gali padaryti. Iš tikrųjų jis tai daro tiesiog vietoje.

Jie tiesiog nusiperka pėdkelnes, padailina jas ir nusilenkia Cenzori...

Paprastai jie gauna "Wolford", - žurnalistams pasakojo Londone gyvenanti Nigerijoje gimusi dizainerė Mowalola Ogunlesi, kurią V. Westas 2020 m. pasamdė "Yeezy Gap".

Ji pridūrė, kad dekonstruotų trikotažo gaminių įvaizdžiai kuriami vadovaujant Westui ir Cenzori Laurai Beham iš Ciuriche įsikūrusio dizaino kolektyvo "Proto-types", kuris panaudojo perdirbtus drabužius iš "Yeezy" - Westo mados linijos, iš kurios kilo dabar jau nebeegzistuojantis trenerių bendradarbiavimas su "Adidas". - 2024 m. pavasario kolekcijoje.

Kai Beham buvo paprašyta pakomentuoti poros bendradarbiavimą, ji apsiribojo tekstine žinute su širdele.

Pasak kito dizainerio, pageidavusio likti anonimu, Kanye's komanda bet kokį, net patį neįtikimiausią ansamblį sukuria per dieną.

"Jie sukuria dizainą ir turi savo komandą, kuri viską sukuria per dieną", - sakė antrasis dizaineris, dirbęs su Westu, bet pageidavęs likti anonimu.

Sklido gandai, kad Kanye ir Bianca susižadėjo 2023 m. sausį ir nuo to laiko tapo labiausiai įsimylėjusia pora.

Nuo birželio mėnesio jie dažnai pasirodo Tokijuje, Berlyne, Florencijoje ir Venecijoje, o Censori apranga sukėlė šoką konservatyviems piliečiams.

Ji pasirodydavo su prigludusiais, kartais labai permatomais bodžiais, vos vos aptemptomis palaidinėmis ir pėdkelnių liemenėlėmis.

Organizatorių nuotr.

Instagram nuotr.

Po to, kai rugsėjo pradžioje Censori buvo pastebėta išeinanti iš viešbučio Florencijoje su permatomomis kūno spalvos pėdkelnėmis, kai kurie, įskaitant komikę Kathy Griffin, svarstė, ar Kanye "kontroliuoja" savo žmoną.

Tačiau Ogunlesi, kūręs įvaizdžius K. Kardashian ir jos dukrai North West, tvirtina, kad Censorie ir reperis dirba kartu:

"Bianca pati sprendžia, ką ji nori dėvėti. Iš tikrųjų viską, ką ji dėvi, kuria ji ir Ye. Jie nori parodyti žmonėms, kad galima kurti patiems.

Tai yra pasiekiamas dalykas - pėdkelnės. Pėdkelnes galima sukirpti ir susiūti - jei nepavyksta, galima dėvėti kitą porą".

Pati Ogunlesi gegužės mėnesio fotosesijai "per mažiau nei valandą" iš juodos juostelės paskubomis susiklijavo Censori kostiumą.

Jį sudarė kvadratinis kaspinas, dengiantis Cenzori krūtinę, juostelė, dengianti intymias vietas, ir kryžiaus formos juostelė, atidengianti sėdmenis.

"Buvo labai sunku tai padaryti su audiniu dėl jo ribotumo. Tiesiog paėmėme juodą juostą ir ja sukūrėme šį įvaizdį", - sakė dizaineris.

Ognulesi pridūrė, kad daugelio mados prekių ženklų atsisakymas bendradarbiauti su Kanye dėl jo skandalingų antisemitinių pasisakymų nesustabdė reperio verslo.

Jis turi pakankamai pinigų ir nepriklausomybės, kad galėtų pats projektuoti ir kurti daiktus savo žmonai, apie kurią daug ir aktyviai kalbama.

Tuo tarpu Italijoje pora jau buvo įspėta nesirodyti gatvėje su tuo, su kuo išeina, o Venecijoje buvo pradėti tyrimai po to, kai amerikiečių pora mėgavosi meilės malonumais kitų turistų akivaizdoje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder