Tomas Hanksas prisipažįsta abejojantis dėl "Foresto Gampio" autobuso suoliuko scenų

Tomas Hanksas atskleidė, kad nemanė, jog kultinės autobuso suoliuko scenos hitu tapusiame filme "Forestas Gampas" pateks į galutinį filmo variantą, - rašo CNN..

1994 m. režisieriaus Bobo Zemeckio režisuotame filme, kuris pelnė šešis "Oskarus", Hanksas suvaidino pagrindinį veikėją - vaikiškai naivų ir nekaltą ir į istoriją pakliūti linkusį vyrą.

"Pasakysiu jums, kad filme "Forestas Gampas" visa tai, ką nufilmavome ant suoliuko parke Savanoje, Džordžijos valstijoje, buvo tik medžiaga galimam pasakojimui", - sakė Hanksas podkastui "ReelBlend" per savo naujojo filmo "Elvis" reklaminį interviu šį mėnesį.

"Ir aš pasakiau Bobui [Zemeckiui]: "Ar kam nors rūpės, kad šis kvailelis sėdi ant suoliuko?

Kas tai? Niekas nežino, kas yra šitame dalyke, turiu omenyje", - sakė Hanksas.

"Galiausiai nufilmavome, ko gero, 13 puslapių dialogų, kuriuos turėjome nufilmuoti per pusantros dienos", - pridūrė jis.

"Jis buvo parašytas ant replikų kortelių...

Po kurio laiko man tų kortelių nebereikėjo, nes į jas įsigilini", - sakė Hanksas, o paskui paaiškino, ką Zemeckis jam pasakė apie scenas autobuso suole.

"Bet Bobas sako: "Nežinau, tai minų laukas, Tomai, tai minų laukas. Niekada nežinai, ką žmonės iš to išsineš. Ir galų gale tai, žinai, yra tas dalykas", - sakė Hanksas.

Šios scenos tapo svarbia filmo "Forestas Gampas" (Forrest Gump), kuris visame pasaulyje uždirbo 677 mln. dolerių ir daugelio yra vadinamas šiuolaikine klasika, kupina buitiškų frazių, tokių kaip: "Mano mama visada sakydavo, kad gyvenimas yra kaip šokoladinių saldainių dėžutė. Niekada nežinai, ką gausi."

Po filmo "Forestas Gampas" Hanksas sulaukė dar daugiau pripažinimo, vaidindamas tokiuose filmuose kaip "Gelbstint eilinį Rajaną", "Da Vinčio kodas" ir "Čarlio Vilsono karas", kurį jis taip pat prodiusavo.

Dabar Hanksas reklamuoja režisieriaus Bazo Luhrmanno filmą "Elvis", paremtą rokenrolo superžvaigždės Elvio Preslio gyvenimu, kuriame jis vaidina Preslio vadybininką pulkininką Tomą Parkerį.

Organizatorių nuotr.
 

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder