Trečiadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

Protingos mintys:

„Laisvė yra gėrybė, kuri leidžia naudotis kitomis gėrybėmis“ (Š. Monteskjė).

***************

Astrologinė prognozė birželio 23-iajai, trečiadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais arba beveik užmirštais senais pažįstamais. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą su tikslu kažką aplankyti, pamatyti, „paparčio žiedo“ paieškoti.

JAUTIS. Diena atrodys gana smagi, kupina romantiškų pagundų. Tačiau vakare galimi nusivylimai. Galbūt nepasiseks su pinigais, pirkiniais arba nieko neišeis su trokštamu pasilinksminimu.

DVYNIAI. Jūsų draugiškumas ras puikų atgarsį kitų širdyse. Seksis glaistyti buvusius nesutarimus. Visgi jūsų kompanijoje vakare gali atsirasti ir tokių asmenų, kurie pasirodys ne dovanėlė esantiems šalia.

VĖŽYS. Pajusite energijos ir kūrybingumo antplūdį, bus sunku nustygti vietoje. Kils minčių apie tai, kaip kai kurias svajones paversti tikrove. Pasisaugokite kitų pavydo, neprovokuokite jo.

LIŪTAS. Šiandien atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis arba pademonstruoti iškalbą, humorą, talentus. Tai atneš džiaugsmo. Atsigausite, pažvalėsite. Nusimato smagus piknikas.

MERGELĖ. Sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Labai suaktyvės romantiškos nuotaikos. Nusimato arba bus planuojamas atraktyvus renginys, meilės pasimatymas.

SVARSTYKLĖS. Neblogas metas įdomiai išvykai, viešnagei, susitikimui su giminėmis. Regis, bus daug kalbų, diskusijų, šurmulio, turėsite kuo sublizgėti, kur pasireikšti.

SKORPIONAS. Diena bus gana šeimyniška, gurmaniška. Noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais ar giminaičiais. Kai kurios išgirstos naujienos veiks tonizuojamai, pakels ūpą.

ŠAULYS. Būsite labai jautrūs, emocionalūs, emocijos užgoš racionalų mąstymą. Visgi artimieji iš jūsų turėtų sulaukti daugiau rūpesčio, dėmesio, dosnumo. Galbūt organizuosite pikniką.

OŽIARAGIS. Pajusite atsipalaidavimo, asmeninės erdvės poreikį. Jums neabejingas asmuo gali ne taip suprasti jūsų atsitraukimą į save. Būkite nuoširdūs, kad nesugadintumėte santykių dėl nesusipratimo.

VANDENIS. Regis, savo energija, išradingumu šiandien visus užkrėsite gera nuotaika, Draugiški pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje. Svarbu nepaversti jų ginčais.

ŽUVYS. Tikriausiai ši diena bus turininga ir šiek tiek prieštaringa. Viena vertus, pajusite savyje daugiau meilės, šviesos, kilnumo. Kita vertus, rankos gali svirti dėl kitų žmonių nesupratingumo, keliamos įtampos.

Geros dienos!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder