Trys Zodiako ženklai, kuriems 2023-ieji bus itin sudėtingi: laukia išbandymų metas

(1)

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurių dar šiemet laukia vargai ir nemalonumai. Žvaigždės jiems žada problemų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Dvyniai

Gali kilti konfliktas su artimaisiais, kuris užsitęs neribotą laiką. Nuo jūsų gali nusisukti artimiausi žmonės, o tai išprovokuos depresiją ir net panikos priepuolius.

Vargu ar su tuo susidorosite vienas, todėl gali tekti kreiptis pagalbos į specialistus. Tik 2023 metų viduryje galėsite atsigauti ir pabandyti užmegzti ryšį su šeima. Labai tikėtina, kad susitaikysite, tačiau santykiai nebebus tokie patys.

Vėžiai

Vėžiai turės problemų asmeniniame gyvenime. Galite sužinoti apie mylimo žmogaus išdavystę. Šios naujienos jus sukrės, bet turėsite nuspręsti, ką daryti šioje situacijoje.

Kad ir kokį sprendimą pasirinktumėte, kurį laiką jausitės prislėgti. Sakoma, kad laikas gydo. Po kelių mėnesių šiek tiek aprimsite ir rasite jėgų pradėti gyvenimą nuo iš naujo.

Skorpionas

Skorpionams labai nesiseks darbe. Dėl jūsų sudėtingos ir įkyrios prigimties kolegos grieš ant jūsų dantį.

Tikėtina, kad 2023 metais užgrius problemų darbe lavina. Jus lydės sukčiavimas, apgaudinėjimas, apkalbos. Būkite labai budrūs, kad situacija nepasiektų taško, iš kurio nebegalima grįžti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder