TV laidų vedėja Gerda Žemaitė įsiamžino glamūrinėje fotosesijoje

TV laidų vedėja Gerda Žemaitė įsiamžino naujoje fotosesijoje. Žinoma moteris pozavo fotografui Adamui Aleksejėvičiui. Nuotraukose G. Žemaitė dėvėjo sidabro spalvos blizgančius drabužius ir pozavo prie disko kamuolio.

Organizatorių nuotr.

Gerda Žemaitė.  Adamas Aleksejėvičius

„Kai Adamas pasiūlė fotosesiją, iš karto net nesvarsčiusi sutikau, nes man be proto patiko visa idėja, be to, ir tokios glamūrinės fotosesijos nebuvau turėjusi. Tai buvo jau antra fotosesija pas šį fotografą, kurio kūryba išties mane žavi.

Apskritai man patinka fotosesijos, kurios būna suorganizuotos nuo iki, kai tau nereikia sukti galvos nei dėl makiažo, nei dėl stiliaus.

Belieka tik atvykti ir mėgautis! Adamas apskritai mane žavi kaip asmenybė. Anksti susidomėjęs fotografija, jis atiduoda visą save kūrybai.

Tokius žmones aš labai palaikau ir vertinu. Juolab kad jo darbai kalba patys už save“, – pasakojo G. Žemaitė.

„Pati fotosesija buvo labai jauki ir, manau, išties rezultatyvi, o kai prie įvaizdžio dirba savo srities profesionalai, nereikia sukti galvos dėl nieko. Galvoji tik apie tai, kaip kuo geriau įgyvendinti sumanytą idėją. Nors fizinių pastangų tikrai prireikė, pavyzdžiui, fotosesijos metu teko išlaikyti pozą pritūpus su aukštakulniais, kartu išlaikyti ir taisyklingą laikyseną.

Būtent tokiais momentais supranti, koks nelengvas profesionalių fotomodelių darbas“, – pridūrė žinoma moteris.

Fotografas A. Aleksejėvičius teigė, kad fotosesija buvo skirta paminėti prasidėjusiems Tigro metams. „Nors šios fotosesijos stilistika turbūt būtų labiau tikusi Naujųjų metų fotosesijai, kodėl gi jos nepristačius visai neseniai prasidėjusių

Tigro metų proga. Abu su Gerda esame kauniečiai, tad fotosesiją drauge organizuojame jau nebe pirmą kartą.

Šį kartą norėjau padaryti kažką labai ryškaus, blizgančio, glamūrinio, taip ir gimė visa šios fotosesijos stilistika – disko gaublys, blizgantys drabužiai ir aksesuarai, lietučio ir sidabro dekoracijos ir t. t.“, – teigė fotografas.

„Labiausiai mėgstu kurti ir dirbti, kai gaunu visišką laisvę ir galiu stilizuoti ir nufotografuoti fotosesiją taip, kaip man atrodo geriausiai. Džiaugiuosi, kad Gerda visada leidžia tai daryti.

Kadangi abu su Gerda likome labai patenkinti visos komandos rezultatu – į tokios pačios stilistikos fotosesiją noriu pakviesti visus norinčius jau kovo 20 d. Kaune“, – pridūrė A. Aleksejėvičius.

Pamatykite fotosesijos akimirkas:

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder