TV3 sezono atidarymo šventėje uždainavo Saulius Prūsaitis

TV3 sezono atidarymo šventėje uždainavo Saulius Prūsaitis su Igle: užvedė publiką

(3)

Ketvirtadienio vakarą Vilnių sudrebino geriausias vakarėlis mieste – naujo TV3 sezono atidarymo šventė! Renginio metu netrūko įvairiausių, net ir išrankiausius nustebinusių staigmenų – būtent tokių skirtingų, kokie skirtingi yra ir visi TV3 televizijos žiūrovai.

Jau daugybę metų televizija nesustoja pasakoti nepamirštamų istorijų, o vakaro svečiai sukūrė dar vieną jų – taip ypatingai buvo pasitiktas naujas, „Skirtingai nuostabus“ televizijos sezonas!

Šiais metais susirinkusiuosius pasitiko Sauliaus Prūsaičio ir seniai viešumoje matytos Iglės Bernotaitytės duetas, įaudrinęs publiką.

Iglė šiuo metu ne tik užsiima muzika, bet ir yra aktyvi nuomonės formuotoja, dirba mados ir makiažo konsultante ir tatuiruočių meistre.

Vakarėlis su artimiausiais televizijos draugais susidėjo net iš kelių dalių – kelios iš jų iki paskutinės minutės laikytos paslaptyje…

Nepamirštamą reginį pirmosios čia ėmė kurti ryškiausios Lietuvos ir Ispanijos krepšinio žvaigždės.

Pasitikdamos Europos krepšinio čempionatą, kurį nuo rugsėjo transliuos TV3 žiniasklaidos grupė, tiek šventės svečiams arenoje Vilniuje, tiek ir žiūrovams prie ekranų jos padovanojo itin intriguojančias kontrolines rungtynes.

Juk mūsų niekas negali suvienyti taip, kaip krepšinis! 

Iškart po to svečiai buvo pakviesti nusikelti į muzikinę padangę – visų akys nukrypo į įspūdingą, retai didžiosiose arenose matomą ir tarsi ore pakibusią sceną.

O čia visų laukė ypatingos ir ne vieną nustebti privertusios vakaro staigmenos… 

Pirmasis ant scenos žengė Saulius Prūsaitis – žmogus, kurio kiekviena daina yra hitas, gebantis išjudinti net ir tuos, kurie įprastai šokių aikštelę apeina aplink.

Vakaro svečiai ant scenos išvydo ir „X faktoriaus“ nugalėtoją Iglę Bernotaitytę, kuri su S. Prūsaičiu duetu atliko keletą puikiai pažįstamų ir publikos pamiltų muzikinių kūrinių.

Savo pasirodymu populiariausio muzikinio projekto teisėjas S. Prūsaitis naujojo TV3 sezono atidarymo vakarėlyje sukūrė tokią šventę, kokią jau visai netrukus kiekvieno namuose sekmadieniais paskleis ir jubiliejų minintis „X faktorius“!

Atlikėjo dainos būtų skambėjusios iki paryčių, tačiau netrukus jį pakeitė kita, ne ką mažiau ryški Lietuvos žvaigždė.

Būtent pastaroji, vakarėliui pagavus pagreitį, daugelį nustebino labiausiai. 

Legendinės grupės „BIX“ lyderis Saulius Urbonavičius-Samas šventės svečius suintrigavo pasirodęs kardinaliai kitu amplua.

Tik nedaugelis prisimena, kad be to, jog koncertuoja roko grupėje, Saulius anksčiau yra buvęs ir puikus didžėjus! 

Pasivadinęs DJ Gerbiams ir vienam vakarui prisiminęs senus laikus, už didžėjaus pulto stojęs Samas vakaro svečiams padovanojo muzikinę kelionę laiku – nuo garsiausių disco, ska ir roko kūrinių, iki šiuolaikinių ir kiekvienam puikiai žinomų hitų.

a

a

tv3.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder