Užuojautos E. Mildažytei įkvėptas V. Uspaskichas: ir pats vairuodavau išgėręs, bet nepapuoliau (3)

Reaguodamas į Editos Mildažytės istoriją, Europos Parlamento narys Viktoras Uspaskichas pripažino, kad anksčiau ir pats vairuodavo išgėręs, tačiau esą policijai „nepapuldavo“.

„Edita Mildažyte, niekam nieko blogo nepadarei ir, ačiū Dievui, kitą kartą būsi protingesnė, bet dabar nekreipk dėmesio į tuos, kurie bando pamokslauti, o ypač į tuos, kurie patys būna išgėrę, bet nebūna pagauti. Tokie laiko save geresniais.

Ir aš, būdavo, išgerdavau, bet nepapuldavau į policijos rankas – nereiškia, kad esu geresnis.

Suprantu tave, kartais atrodo žemė ne tokia tvirta po kojomis, bet žinok, tai yra tik tavo pamoka, o ne kitų, ir tu turi teisę būti tokia, kokia esi, su savo pliusais ir minusais.

Tiksliai žinau, daugiau nesėsi tokia prie vairo, būk sveika“, – feisbuke rašo Darbo partijos atstovas.

Alkotesteris parodė 2,36 prom.

Primename, kad sekmadienio popietę neblaivi vairuojanti automobilį policijai įkliuvo garsi TV laidų prodiuserė ir vedėja E. Mildažytė.

Alkotesteris parodė 2,36 prom. – tai vidutinis girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus.

Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Palaikymą neblaiviai vairavusiai TV laidų prodiuserei ir vedėjai E. Mildažytei siunčia ir kiti visuomenėje žinomi žmonės, daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Nepalaikome nei vieno vairuotojo, sėdusio už išgėrus, tu neši mirti, sau ir kitiems.
Mes, 2021-09-22 09:38
Tik pamanyk,Viktoras elgdavosi ne etiškai.Nebūčiau pagalvojęs.Šito nesitikėjau.Esu priblokštas.Apkaltą. Atšaukti iš Europ....Prireiks laiko suprasti šalia ko aš gyvenu.
×, 2021-09-22 08:11
Be pinigų, tiek visokio palaikymo, kad dieve dieve... Ir kas dar palaiko 😀 Švęsto vandenėlio pardavėjai, Vilniaus vagys...
Cirkas, 2021-09-22 07:39
Sidebar placeholder