V. Siegel pasidalijo savo būsimų vestuvių detalėmis: mes nuo pirmų dienų žinojome, kokių jų norime

Kone 180 tūkst. sekėjų socialiniuose tinkluose turinti verslininkė Viktorija Siegel yra įpratusi savo kasdienio gyvenimo akimirkomis dalytis su aplinkiniais.

 Ir nors kai kuriuos svarbiausius momentus, kad neapkarstų akimirkos džiaugsmas, žinoma moteris yra linkusi palikti tik sau, TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Viktorija prabilo apie vieną gražiausių gyvenimo dienų – savo ir mylimojo Lauryno būsimas vestuves.

Šį šeštadienį žiūrovus jau tradiciškai žadino „Virtuvės istorijos“.

Dėl šalyje įvesto karantino, siekiant laikytis visų saugumo reikalavimų, šį projektą kurianti prodiuserinė kompanija „TV Topas“ pakoregavo laidos koncepciją ir joje į azartišką dvikovą dėl geresnio kulinaro vardo stojo ne žinomi žmonės, o laidos vedėjai, šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir Dilanas Dampella Gamage.

Nuspręsti, kuris iš jų geresnis kulinaras, tenka kviestinei žvaigždei, kuri, įvertinusi abu patiekalus, išrenka jam skanesnį.

LNK nuotr.


Laida „Virtuvės istorijos“© Tomasfoto.lt

Laidoje buvo minima Svogūnų diena, todėl laidos studijoje, įkurtoje „Vokė-III“ baldų salone, šefai gamino būtent patiekalus iš svogūnų. Dilanas virė prancūzišką svogūnų sriubą su lietuviško skonio akcentais, o Ilona kepė apkepėles su svogūnais, kriaušėmis, šonine bei pelėsiniu sūriu.

Visų šių patiekalų ragauti atvyko verslininkė, socialinių tinklų žvaigždė ir nuomonės formuotoja V. Siegel. Moteris laidoje pasakojo, jog pati valgo viską ir savo norų neriboja, tačiau virtuvėje sukiojasi nedažnai – gardžiais patiekalais jos namuose ją lepina mylimasis.

„Pati gaminu retai, nes turiu šalia savęs vyrą, kuris beprotiškai skaniai gamina, todėl kartais net nežinau, kuo jį galėčiau nustebinti. Faktas, kad, kaip ir bet kuri moteris, aš moku gaminti, tiesiog tai nėra mano hobis“, – laidoje atviravo Viktorija.

Praėjusiais metais su mylimuoju Laurynu Suodaičiu susižadėjusi Viktorija jau šią vasarą ketina atšvęsti vieną svarbiausių švenčių gyvenime – vestuves. Nors moteris augina trejų metukų dukrelę Nicole, neslepia svajojanti ir apie būsimas atžalas, mat nuo vaikystės norėjo turėti didelę šeimą.

„Vestuvės jau suplanuotos šią vasarą. Mes nuo pirmų dienų žinojome, kokių jų norime: artimų žmonių ir draugų rate, kad visiems būtų smagu ir jauku. Noriu didelės šeimos. Pati svajojau turėti daug brolių ir sesių, nes turėjau tik 18 metų vyresnį brolį, su kuriuo stiprus ryšys atsirado tik dabar. Nežinau, kaip Dievas duos, bet svajoju turėti daug dukrų“, – prisipažino Viktorija.

Socialiniuose tinkluose armiją sekėjų subūrusi moteris tvirtina, jog tokios jos sėkmės istorija – paprastumas ir atvirumas. Visgi neretai tokį didelį žinomumą lydi ir kritika bei nepagrįstas pavydas, dėl kurio Viktorija atidžiai renkasi, kokiomis gyvenimo akimirkomis dalytis viešai.


Organizatorių nuotr.

Viktorija Siegel© Tomasfoto.lt

„Viskas prasidėjo nuo to, kad ėmiau rodyti savo gyvenimo realybę. Žmonėms patinka atvirumas, jiems patinka matyti tikrąjį veidą. Socialiniuose tinkluose labai daug „nupudruotos“ realybės, o aš ir be makiažo ryte pasirodau. Dažnai man sekėjai rašo, kad esu sava, ir tai yra geriausias įvertinimas, nes tokia ir noriu būti.

Vis dėlto kartais turiu suprasti, kad mane seka didžiulė žmonių minia, ir kažką iš savo gyvenimo vis tiek turiu palikti tik sau ir savo šeimai.

Visko nededu ir kartais net bijau per daug džiaugtis dėl pavydžių žmonių, pavydžių akių“, – laidoje pasakojo Viktorija.

 

Sidebar placeholder