Vadina garsiausia influencere Baltijos šalyse: Karolina Meschino sulaukė ypatingo italų spaudos dėmesio

Karolina Meschino – pati populiariausia influencerė Baltijos šalyse, skelbia „Il Messaggero“. Romoje įsikūręs laikraštis taip pat didžiuodamasis rašo, kad socialinių tinklų žvaigždės šaknys – nedideliame Itri mieste, esančiame centrinėje Italijoje.

 

Pasak šio šaltinio, K. Meschino jau trejus metus iš eilės yra įvardijama kaip populiariausia influencerė visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Graži brunetė Karolina Meschino – 26-erių metų modelis, turinti 385 000 sekėjų instagrame“, – gražių žodžių Lietuvoje gyvenančiai garsenybei negaili italų spauda.

„Ji kalba penkiomis kalbomis: italų, anglų, rusų, ispanų ir lietuvių. Be viso to, ji taip pat yra ir dainininkė – jos kūrinys, pavadinimu „Story“, „Youtube“ kanale peržiūrėtas jau 2,5 milijonų kartų“, – priduriama straipsnyje.

Nepraleista progos pasidžiaugti ir K. Meschino stiliaus pojūčiu, kurį ji ugdė studijų metu Milane.

„Įkvėpimas madai atėjo iš mano močiutės, turėjusios drabužių gamyklą, ir mano mamos, kuri turėjo didžiausią drabužių parduotuvę Baltijos šalyse“, – pasakojo ji.

K. Meschino neslėpė, kad per parą miegodavosi vos 4 valandas, kadangi jos darbas nuolat sukosi aplink fotosesijas, televiziją, žurnalistų dėmesį.

Galiausiai, pandemijos metu, Karolina atidarė savo drabužių prekės ženklą.

Italų spauda palietė ir asmeninį gyvenimą. Nepamiršta paminėti, kad Karolina yra susižadėjusi su reperiu Dominyku, kurio sceninis vardas OG Version.

Šių metų sausio 7 d. porai gimė dukra, vardu Isabellė. „Mes esame šiek tiek tarsi rytų Chiaros Ferragni ir Fedezo (garsi italų pora – socialinių tinklų žvaigždė ir reperis) versija“, – šypsosi Australijos garbės konsulo Salvatorės Antonio Meschino dukra.

Straipsniu „Il Messaggero“ portale K. Meschino pasidalino ir savo socialiniuose tinkluose. Ji prisipažino, kad tai – pirmasis jos itališkas interviu.

Archyvų nuotr.
Karolina Meschino pristato naują maudymosi kostiumėlių kolekciją © Asmeninis archyvas

Archyvų nuotr.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder