Verka Serdiučka oficialiai pakeitė dainos "Dancing Lasha Tumbai" žodžius

Ukrainiečių atlikėjas Andrejus Danilko, visuomenei žinomas kaip Verka Serdiučka, nusprendė pakeisti savo populiarios dainos "Šokis Lasha Tumbai" žodžius. Vietoj žodžių "Lasha Tumbai" dabar dainoje dainuojama "Rasha, Goodbye". Tinklalapio "Net" duomenimis, Danilko modifikuotą hitą atliko labdaros koncerte Amsterdame.

Archyvų nuotr.

Taip žinomas ukrainiečių artistas nusiuntė žinutę Rusijai. Jo daina koncerte suskambėjo kitaip – vietoje garsiosios eilutės, Verka ištarė „dancing Russia goodbye“ (liet. Rusija, viso gero).

Balandžio pabaigoje Verka Serdiučka davė interviu kanalui „Zirkovy Šliak“, kuriame prabilo apie rusų dainininką Nikolajų Baskovą.

Pasak V. Serdiučkos, Baskovas aktyviai palaiko karą Ukrainoje ir Putiną tik dėl to, jog toks palaikymas jam padeda uždirbti pinigų.

„Jam reikia nuolat būti prie lovio, jis negali be įtakingų remėjų, kurie išsprendžia jo visas problemas. Jam reikia būti televizijoje.

Baskovas galvoja tik apie save, tikėkite manimi, jis nemąsto apie Rusiją. Jis yra apsėstas šlovės ir žinomumo“, – žodžių į vatą nevyniojo Verka Serdiučka. 

Verka Serdiučka oficialiai pakeitė dainos "Dancing Lasha Tumbai" žodžius
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder