Kompiuteris

Verslininkas iš "Apple" reikalauja beveik 6 mln. eurų už tai, kad žmona sužinojo apie jo neištikimybę

Britų verslininkas padavė "Apple" į teismą po to, kai jo žmona kitame įrenginyje rado "ištrintas" jo siųstas žinutes prostitutėms. Apie tai praneša laikraštis "The Times".

Neištikimas vyras, kurio pavardė nenurodoma, bet pranešama, kad tai vidutinio amžiaus vyras iš Anglijos, tvirtina, kad "Apple" neskaidrumas dėl ištrintų žinučių paskatino jo žmoną pateikti skyrybų prašymą.

Jis teigė, kad paskutiniaisiais santuokos metais kreipėsi į prostitutes ir susisiekė su jomis per "iMessage" programėlę savo "iPhone" telefone, o po to žinutes ištrynė.

Tačiau jo žmona galiausiai rado žinutes šeimos kompiuteryje "iMac" kartu su žinutėmis, kurias jis manė ištrynęs.

5 mln. svarų sterlingų ieškinyje teigiama.

"Jei jie jums sako, kad žinutė buvo ištrinta, turite teisę manyti, kad ji iš tiesų buvo ištrinta", - sakė jis interviu.

"Tai vis dar gana skausminga. Tai buvo labai žiaurus būdas mano žmonai sužinoti.

Manau, kad jei būčiau sugebėjęs su ja racionaliai pasikalbėti ir ji nebūtų to taip žiauriai priėmusi, galbūt vis dar būčiau vedęs.

Skyrybos kelia didžiulį stresą.

Mano nuomone, visa tai įvyko dėl to, kad "Apple" man patvirtino, jog mano žinutės ištrintos, nors taip nebuvo.

Jei žinutėje būtų buvę parašyta "Šios žinutės buvo ištrintos šiame įrenginyje", tai būtų buvusi užuomina, arba "Šios žinutės buvo ištrintos tik šiame įrenginyje", tai būtų buvę dar geriau."

Dabar jis pateikė ieškinį bendrovei dėl daugiau nei 5 mln. svarų sterlingų, kuriuos prarado dėl skyrybų, ir teisinių išlaidų, teigdamas, kad bendrovė nepaaiškino klientams, jog ištrintos žinutės gali atsirasti kituose "Apple" įrenginiuose.

Verslininkui atstovaujančios Londone įsikūrusios advokatų kontoros "Rosenblatt" atstovas Simonas Waltonas laikraščiui "Telegraph" sakė, kad "Apple" nepaaiškino naudotojams, kas atsitinka su jų siunčiamomis, gaunamomis ir, svarbiausia, ištrinamomis žinutėmis".

"Daugeliu atvejų "iPhone" informuoja naudotoją, kad žinutė buvo ištrinta, tačiau, kaip matėme, tai yra netiesa ir klaidina, nes jos vis dar yra kituose prie jo prijungtuose įrenginiuose - to "Apple" savo naudotojams nesako", - sakė jis.

"Norėčiau išgirsti kitų "Apple" klientų, kurie susidūrė su panašiomis problemomis, nuomonę."

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder