Inga Bagdonaitė

Viena garsiausių Lietuvos plaukų stilisčių jubiliejaus proga išskirtinę dovaną sau pasidovanojo pati

„Tai labai ilgai brandinta mano svajonė, kuriai prireikė ne tik laiko, pinigų, bet ir žinių“, – sako tik ką 35-ąjį gimtadienį saulėtoje Tenerifėje atšventusi mūsų šalį pasaulyje garsinanti kaunietė Inga Bagdonaitė. Ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelniusi plaukų ekspertė ir koloristė nutarė nerti į mados pasaulį.

Archyvų nuotr.

Užsispyrimą, siekiant pergalių tarptautinėse arenose ne kartą pademonstravusi dzūkė ir šįsyk tvirtai tiki, kad įsitvirtinti naujoje veikloje jai irgi pavyks.

Kas įkvėpė imtis naujos veiklos ir kas nuramino baimės jausmą?

Ši idėja mano galvoje sukosi jau labai ilgą laiką, tačiau būtent dėl didelio darbų kiekio ir laiko stokos jos įgyvendinimą vis atidėliodavau.

Užklupus karantinui, atsirado daug laisvo laiko, nes nebegalėjome dirbti su klientais, tad būtent šį laiką išnaudojau savo senai svajonei įgyvendinti – atidariau internetinę parduotuvę.

Joje sudėjau visus savo ištestuotus ir mėgstamiausius plaukų priežiūros produktus ir prietaisus. Tačiau to pasirodė maža – norėjau sukurti savo laisvalaikio aprangos liniją, kuri būtų su mano ilgus metus kurtomis MOTO žinutėmis.

Kiekviena iš jų – iš mano asmeninės patirties ir gyvenimo, tad šios žinutės gimė iš realaus gyvenimo.

O baimės jausmo aš niekada nejaučiu – stengiuosi negalvoti apie tai, kas gali nutikti blogai, tad, jei kažką sugalvoju – tiesiog imu ir darau. Visada laikausi tokio principo ir stengiuosi neklausyti kitų nuomonių ar gąsdinimų.

Jeigu pavyks – valio! Nepavyks – bent jau būsiu pabandžiusi ir įgyvendinusi savo idėją. Ne veltui sakoma: kas nerizikuoja, tas negeria šampano!

Kodėl nuo plaukų koloristikos perėjai prie laisvalaiko drabužių dizaino, juk nemažai tavo kolegų dabar kaip tik investuoja į savo vardo produktų linijos kūrimą?

Grožio srityje aš dirbu jau 16 metų, todėl naujų idėjų ieškojimas man yra kasdienis dalykas. Manau, kad mada neatsiejama nuo grožio srities, nes būtent mados tendencijos įkvepia ir plaukų, ir koloristikos tendencijas – šios sritys yra labai susijusios.

Aš visada stengiuosi atrasti naujas veiklas, kad gyvenimas netaptų monotoniškas – vien tik darbas ir namai, tai ne mano gyvenimo stilius. Mėgstu išbandyti save naujuose vaimenyse.

Ar ilgas buvo procesas nuo idėjos iki „gimimo“ – kam skirta ši kolekcija?

Procesas tikrai užtruko – prireikė kelių metų, kad mano idėjos įgautų būtent tokį pavidalą. Ši kolekcija yra skirta kiekvienai iš mūsų.

Kasdien dirbu su klientėmis, neretai pasikalbame įvairiomis temomis, todėl per ilgametę darbo patirtį jau žinau, kad lietuvaitėms dažnai pritrūksta pasitikėjimo savimi ir motyvacijos.

Tad pagrindinė mano idėja ir buvo mano sukurtomis citatomis priminti moterims, kokios jos iš tiesų yra nuostabios ir gražios ir kad šis priminimas lydėtų jas kasdien, visur ir visada.

Kad atsistojus prieš veidrodį, ji matytų tą motyvuojančią žinutę ir priminimą apie tai, kad gyvenimo grožis slypi paprastuose dalykuose.

Mano sukurtoje kolekcijoje galima rasti skirtingas citatas, todėl kiekviena gali atrasti sau labiausiai tinkančią ir motyvuojančią žinutę.

Kalbant apie audinį, rinkausi tikrai atsakingai. Norėjosi paprastumo, tačiau tuo pačiu ir pačios geriausios kokybės. Kadangi kolekciją pristatau jau šaltuoju metų laiku, mano sukurti džemperiai yra su švelniu pašiltinimu – jie ne tik gražūs, bet ir šilti, maloniai priglunda prie mūsų kūno.

Atrodytų, kad šiandien mados pasaulio niekuo nebeįmanoma nustebinti, tad kuo nori nustebinti tu?

Taip, šiandien laisvalaikio drabužių pasiūla yra labai didelė, lygiai taip pat ir konkurencija.

Tačiau aš tikrai neplanuoju konkuruoti ir sukurti stebuklingų drabužių – tiesiog kuriu tai, ko matau, kad šiai dienai reikia mūsų merginų auditorijai.

Tikrai nuoširdžiai tikiu, kad mano sukurtos citatos apie plaukus ir grožį padės pradėti dieną su šypsena ir įkvėps daugiau pasitikėjimo savimi kiekvieną šio rūbo savininkę.

Mano tikslas – nėra parduoti kuo daugiau, priešingai – ši kolekcija yra riboto leidimo, todėl kiekviena nešiojanti šiuos džemperius galės jaustis unikaliai kasdien.

Jeigu nuotaika bloga arba kažkas nesiseka – užtenka pasižiūrėti į veidrodį, perskaityti citatą, nusišypsoti ir toliau keliauti siekti savo tikslų!

Ką tavo drabužius užsivilkusi moteris turi pajausti arba kuo ji turėtų pasijusti?

Jau ilgą laiką moterys yra įspraustos į griežtus grožio rėmus – iš jų reikalaujama visada būti pasitempus, pasidažius, apsirengus kuo elegantiškiau.

Tačiau, aš manau, kad tikrasis grožis slypi paprastume ir mūsų viduje. Jeigu mes jaučiamės gražios su laisvalaikio apranga, argi negalime jos vilkėti kasdien? Žinoma, kad galime!

Į kokią klientę orientuota tavo kūryba?

Kasdien savo darbe sutinku dešimtis moterų ir galiu drąsiai teigti – nėra jokių limitų. Esu visiškai atsidavusi savo darbui, todėl visada išklausau savo klientes, stengiuosi jom patarti ar padėti tuo, kuo tik galiu.

Ne veltui sakoma, kad plaukų stilistas neretai tampa ir asmeniniu psichologu.

Iš tiesų, ne kartą esu pastebėjusi, kad plaukų stilisto kėdėje moterys atsipalaiduoja, leidžia sau išsipasakoti, ir net dažnai sulaukiu prašymo padėti įgauti pasitikėjimo savimi susikuriant naują įvaizdį.

Todėl džiaugiuosi, galėdama įkvėpti to energijos pilno impulso ne tik sukurdama naują įvaizdį, bet ir galėdama pasiūlyti savo sukurtą rūbą su motyvuojančia žinute!

Kokią laisvalaikio aprangą mėgsti pati?

Labai mėgstu laisvumą, kadangi didžiąją laiko dalį dirbu plaukų stiliste, esu pratusi prie tokių drabužių, kurie nevaržo judesių ir leidžia laisvai judėti.

Laisvu nuo darbo metu, mėgstu įsipatoginti į sportinio stiliaus aprangą, todėl ir pati nešioju šiuos džemperius kasdien, esu išbandžiusi visus savo sukurtus modelius pati!

Atskleisk gamybos proceso užkulisius. Ar didelė komanda darbuojasi prie tavo kolekcijos?

Iš tiesų, prie šio proceso prisideda tikrai daug žmonių.

Pati kasdien dirbu savo pagrindinį plaukų stilistės darbą, todėl labai džiaugiuosi, kad turiu savo komandą, kuri man padeda įgyvendinti savo vizijas ir tikslus.

Kiekvienas džemperis, jo dydis ir sudėtis yra kruopščiai atrinkti, žinoma, citatos yra atspaudžiamos naujausių technologijų pagalba, tačiau visi darbai prižiūrimi mano komandos.

Kiekvienas džemperis yra kruopščiai apžiūrimas ir, įsitikinus nepriekaištinga kokybe, tik tada supakuojamas rankomis. Kiekvienam klientui įdedu savo ranka rašytą palinkėjimą!

Kaip manai, ar tai, kad šį savo „kūdikį“ į gyvenimą paleidai per savo 35-ąjį jubiliejų, jam suteiks sėkmės?

Tai pati didžiausia dovana, kurią pasidovanojau sau pati. Sudėjau į ją savo širdį, laiką, lėšas, tad, esu tikra, naujasis mano projektas tikrai ras kelią į kiekvienos moters širdį. Labai džiaugiuosi, kad mano pirmosios kolekcijos modeliais tapo ir artimos bičiulės dainininkės Donata Virbilaitė ir Ingrida Kazlauskaitė, kurios kaip mat pamilo mano kurtus džemperius.

Prie naujos Ingos Bagdonaitės prisijungė žinomos moterys

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder