Radiniai

Vyras atidarė 111 metų senumo laiko kapsulę ir nustebo, ką rado viduje

Vyras, atlikdamas savo namo renovacijos darbus, aptiko sienose paslėptą 111 metų senumo laiko kapsulę. Tačiau ją atidaręs jis liko su daugiau klausimų nei atsakymų.

Vyras iš Grand Rapidso (Mičigano valstija) mano, kad laiko kapsulė priklauso vaikui, sprendžiant iš rastų daiktų kolekcijos.

Tarp jų - ranka rašytas laiškas su pridedamu piešiniu, 1913 m. lapkričio 8 d. naujienlaiškio "The Source for Youth" kopija ir atvirutė, kurioje šalia dviejų vaikų atvaizdo parašyta "Su geriausiais linkėjimais nuo Julius A Friedrich, General Music Dealer".

Tačiau tai dar ne viskas, nes jis rado ir dar vieną kortelę, kaip manoma, paimtą iš stalo žaidimo, su užrašu: "Sėkmės. Kojinė išvirkščia puse", Jėzaus Kristaus atvaizdą, domino, nedidelę žaislinę keptuvę, rutuliuką, dvi lazdas ir, kaip manoma, savadarbį nykštukinį pianiną.

Dalydamasis savo atradimu "Reddit", vyras sakė: "Mano sienose darbdaviai rado laiko kapsulę.

Heritage Hill rajonas.

Remontuoju namą ir radau savo sienose paslėptą vaikystės laiko kapsulę.

Kartu su keliomis smulkmenomis ir 1913 m. laikraščiu radau šį atviruką. Atrodo, kad jis iš kokio nors žaidimo. Ar kas nors ją atpažįsta?"

Vienas naudotojas, komentuodamas jo įrašą, rašė: "Tai yra atvirukas: "Negaliu rasti kortelių pavyzdžių, bet tai gali būti iš Miltono Bredlio knygos "Laimės žaidimas", išleistos ~1890 metais.

Laikotarpis atitinka, žaidimo aprašymas atkartoja kortas (sėkmės tema, paprasti triukai), o kortos buvo žinomos kaip "chromolitografuotos", o tai, manau, reiškia spalvotos."

Kitas naudotojas pridūrė: "Tai nuostabu, gal susisiekti su muziejumi ir pasidomėti, ar jie priimtų tai kaip dovaną, ar turi kokios nors informacijos apie šį asmenį?

Ar muziejus apskritai tai daro? Lol, tai taip šaunu."

Trečiasis naudotojas sakė: "Muziejaus muziejaus muziejus yra labai svarbus: "Oho! Tai tikrai šaunu. Verčia susimąstyti, kiek daug šių dalykų dar neatrasta. Ačiū, kad pasidalijote!"

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder