Žinomai atlikėjai Natalijai Bunkei nesvetimos tvaraus verslo idėjos

Laidoje „Mes pačios“ rūšiavimas ir ekologija nėra naujos temos – kovo mėnesio laidoje buvo dalinamasi patarimais apie tai, kaip reikia taisyklingai rūšiuoti. Taip galime prisidėti prie švaresnės aplinkos kiekvienas, tačiau ne mažiau svarbu, kad kuriami verslai, ypač susiję su e – prekyba, priimtų aplinkai draugiškus sprendimus. 

Todėl šįkart laidoje Nijolė Pareigytė – Rukaitienė susitiks su žinoma atlikėja Natalija Bunke, kuri visai neseniai įkūrė elektroninės prekybos platformą. Natalija laidoje dalinsis savo patirtimi ir idėjomis,  kurių laikosi savo versle, kad prisidėtų prie mažesnės taršos.

Organizatorių nuotr.

Ilgai brandinusi verslo idėją, o per karantiną atradusi daugiau laisvo laiko, Natalija pradėjo prekiauti įvairiais interjero aksesuarais.

Pašnekovė prasitarė, kad prekes renkasi labai atsakingai, bet esminis kriterijus yra tai, kad kiekvienas produktas turi patikti jai asmeniškai – „jei patinka man, patiks ir pirkėjui“.

Paklausta apie tai, kokiomis priemonėmis stengiasi pridėti prie mažesnės taršos savo versle, moteris pripažįsta, kad ne visada tai yra lengva, tačiau svarbu rasti kompromisų, pavyzdžiui, pakavimui dar kartą panaudoti tam tikras medžiagas, kurias jau prieš tai naudojo kiti, arba rinktis aplinkai draugiškai pakuočių alternatyvas.

Šio šeštadienio laidoje taip pat išgirsite dar vieną istoriją, kaip mylimą hobį paversti sėkmingu prekės ženklu bei psichologės patarimų, kaip įveikti psichologinės sveikatos sutrikimus, kada verta kreiptis į specialistus bei ką simbolizuoja nemiga.

Organizatorių nuotr.

Visa tai jau pirmąjį savaitgalio rytą 9:30 per LNK.  

 

Sidebar placeholder