Zodiako ženklai - didžiausi nutrūktgalviai: iš jų galite tikėtis visko! (1)

Kodėl kai kurie žmonės elgiasi taip beatodairiškai? Tai gali būti susiję su jų horoskopu. Astrologai dalijasi neprognozuojamais Zodiako ženklais - nuo šiek tiek impulsyvių iki absurdiškai nerūpestingų.

6 Avinas

Šis spontaniškas ženklas niekada nepagalvoja prieš pradėdamas veikti.

"Avinai yra ir impulsyvūs, ir nekantrūs, jie yra didžiausi azarto ieškotojai, kuriuos skatina poreikis gauti kitą adrenalino dozę", - sako astrologė, aiškiaregė ir dvasinė mokytoja Tara Bennet.

Aistringas ir energingas ženklas nesustos, kol negaus to, ko nori, o kai yra įsiutę, jiems nerūpi, ką apie jų veiksmus galvoja žiūrovai.

"Marso įtaka daro Avinus drąsius, nuoširdžius ir net tiesmukus", - aiškina "Futurio" programėlės nuolatinė astrologė Alice Alta.

"Teisingo pykčio akimirką jiems nerūpi žmonių nuomonė ir jie nesijaudina, jei jų elgesys atrodo netinkamas." Saugokitės Avinų pykčio, nes tuomet jie iš tiesų elgiasi neapgalvotai.

5 Dvyniai

Nieko šis neatsakingas ženklas nemėgsta labiau nei linksminti savo bičiulius šokiruojančiais pokštais ar pašėlusiomis istorijomis.

Bennet apibūdina Dvynius kaip "socialinius drugelius", kurie lengvai nuobodžiauja, o tai reiškia, kad jų "spontaniškumas gali lemti neapgalvotų sprendimų priėmimą".

Alta jų gyvenimo šūkį įvardija taip: "Iš pradžių veik, paskui galvok!" Tačiau kadangi jų artima aplinka linkusi jais rūpintis, Dvyniai retai patenka į bėdą dėl savo neapgalvotų išdaigų.

4 Šaulys

Šis ženklas visada nusiteikęs įdomiems nuotykiams ir trokšta naujų patirčių.

"Šauliai noriai tyrinėja pasaulį, nesvarbu, ar privačiu lėktuvu, ar tiesiog su kuprine", - sako Bennet.

Tačiau, priduria ji, jie "nuotykius iškelia aukščiau už saugumą, todėl retai pamatysite juos tikrinant nusikalstamumo lygį ar galimus pavojus".

Jie, kaip ir Dvyniai, mėgsta nustebinti per vakarėlius ir pasigirti savo laukiniais žygiais.

Pasak knygų autorės ir astrologės Teresos Ryd (Theresa Reed), "nors Šaulius valdo laimingasis Jupiteris, jie kartais linkę išstumti savo sėkmę".

Ji aiškina, kad tai "neramus" ženklas, kuris dažnai trokšta pakeisti aplinką.

"Kai prasideda klajonių troškimas, jie išskrenda, palikdami paskui save ašarų pėdsaką."

Prieš užmegzdami santykius su šiuo ženklu, pasiruoškite pasą.

3 Vandenis

Šie netradiciniai laisvamaniai mėgsta šokiruoti savo nenuspėjamu ir neapgalvotu elgesiu, "neatsižvelgdami į tai, kaip jų veiksmai ar žodžiai paveikia aplinkinius", - perspėja Bennetas.

Vandeniai sako įžeidžiančius dalykus vien tam, kad pamatytų, kaip žmonės reaguoja, nes nemano, kad jiems galioja visuomenės lūkesčiai.

"Jie linkę laikyti save aukščiau įstatymų, taisyklių ir apribojimų", - sako Alta.

"Ir jie gali daryti beprotiškus dalykus tik tam, kad sukrėstų situaciją ir įneštų šiek tiek netikėtumo į savo nuobodžią egzistenciją." Iš esmės, jei Vandeniams pasidaro nuobodu, jie pradeda taip elgtis.

2 Ožiaragis

Šis ženklas yra visiškai susitelkęs į sėkmę ir padarys viską, kad ji pasiektų.

"Ožiaragis dėl kažko, kuo tiki, eis iki pat žemės pakraščių", - sako Bennet.

"Jei kas nors stovės jų kelyje, Ožiaragis padarys viską, kas nuo jo priklauso, kad juos perstumtų. Jų beatodairiškas draugystės nepaisymas ir lojalumo stoka ilgainiui sukelia skausmą".

Dėl to jie dažnai gali įgyti priešų, sakydami ar darydami dalykus, kurie rodo, kad jiems nerūpi aplinkiniai žmonės.

1 Skorpionas

Šie drąsuoliai klesti tada, kai meta sau iššūkį pavojingais poelgiais.

Kai gyvenimas tampa per daug nuspėjamas, "jie gali (pasąmoningai ar ne) be reikalo rizikuoti norėdami išlaisvinti savo laukinę energiją per tokias veiklas kaip ekstremalus sportas", - aiškina Alta.

Tad nenustebkite, jei jie skelbs šuolių parašiutu ar šuolių su guma nuotraukas.

Skorpionai taip pat garsėja savo intensyvumu, todėl tikėkitės velniškai įtemptos darbotvarkės.

"Skorpionai yra ženklai, kurie supykę viską sudegins iki pamatų akimirksniu. Jų išdegintos žemės politika gali išlaisvinti, tačiau chaosas, kurį jie palieka kitiems tvarkyti, gali būti laikomas beprotišku", - įspėja Ridas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder