Londone apima keistas, anksčiau nepatirtas jausmas, kad žmonės pasiilgo žmonių

O tuo metu Londone.Į paskutinė kelionę buvo išlydėtas princas Philipas, 15 val. jis buvo pagerbtas tylos minute, tačiau miestas gyveno savo gyvenimą. Ir ne bet kokį! Šiandien pirmasis pokarantininis šeštadienis, skaisčiai švietė saulė ir, regis, visas Londonas – ir ne tik – rovė į gatves.

 

 

Per pietų pertrauką išėjau pasivaikščioti po Covent Gardeną. Tvyrojusią nuotaiką geriausiai atspindėjo labai stilingai juodai apsirengusi ir įmantriai viena pati sau šokanti mergina, kuri susilaukė didelio minios dėmesio.

Ant švarkelio nugaros ji buvo prisiuvusi tris kaukes, o ant jų didelėmis raidėmis užrašyta: „Fuck masks! I am free!”

Organizatorių nuotr.

Apėmė keistas, anksčiau nepatirtas jausmas, kad žmonės pasiilgo žmonių... ir visi aplinkiniai yra tarsi labai artimi ar pažįstami, nors imk ir krisk pirmam (-ai) sutiktam į glėbį.

Jau esu minėjęs, kad nuo balandžio 12 d. buvo leista dirbti barams, kavinėms ir restoranams, kurie turi lauko stalelius.

Tačiau tie, kurie neturi, prabilo, kad tai yra neteisinga, nes jie kartu su kitomis tik patalpose veikiančiomis įstaigomis galės atsidaryti tik gegužės 17 d.

Organizatorių nuotr.

Tuomet vyriausybė leido visiems restoranams be jokių projektų ir derinimų, vadovaujantis sveiko proto principais įsirengti laikinas lauko terasas bei konstrukcijas, kurios galės stovėti iki pat vėlyvo rudens.

Ne viena Covent Gardeno gatvė, kur įprastai važinėja automobiliai, buvo užtverta mediniais vežimais su gėlėmis ir tapo pėsčiųjų zonomis, kuriose įsikūrė dešimtys barų bei restoranėlių.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder