Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Normaliai žiūrint, pats laikas pristabdyti arklius, nes paaugliai yra ryški grupė, kur tarpsta ir bujoja virusas. Tačiau... mūsų jaunimėlis į prailgintas atostogas žiūri būtent kaip į galimybę ilgiau nesirūpinti niekuo ir smagiai praleisti laiką. Prailgintos atostogos tikrai nereiškia, kad bus apriboti kontaktai ir socialinis aktyvumas. Jei mokykloje dar yra įmanoma kažkokia, nors minimali, kontaktų kontrolė ir kaukių dėvėjimo režimas, atostogos - tai laikas, kai mokykla kaip ir atleidžiama nuo kontrolės atsakomybės. Daugiau niekas kontroliuoti tikrai nesiims. Freedom for nations, freedom for people. Kodėl nesutinka tėvai? Pirma priežastis - tėvai darbe, o vaikai nežinia kur, antra ir esminė - neigti ir priešintis iš principo viskam iš esmės, ką bepasiūlytų vyriausybė ar ministerija.
Praeivis, 2021-10-23 15:44
Tikrai,ta priestaraujanti tevu dalis kisa koja visu sprendimu priemimui..ar geriau sav prailginti atostogas..ar iseit i nuotolini mokyma keliems menesiams? Per pusantru metu pandemijos ir ilgalaikio nuotolinio mokymo manau visi jau turi susistygave ir darbus ir vaiku prieziuras..suserga dalis ir paskiepytu, o ypac kai plinta uzkratas tokiu tempu laikas priimt sprendimus laiku ir rimtus.ar per toki ilga laikotarpi.,ligu patirtis- dar nieko neismokom??ir teveliai nenorintys kad vaikai butu testuojami,ir priestaraujantys visom istatymu pozicijom nors kart sustojot ir pagalvojot kas jus esat vaikui ir kaip jus jam atstovaujat?kaip mokot ji priimt sprendimus ir su kokiom gyvenimo normom sutikt..kada pasipriesint..juk jue musu ateitis..kas priims sprendimus jiems uzaugus??o paskui stebimes is valdymo situacijos..kartais reikia susitaiktyti..ir dziaugtis visiems kartu sveikata ir buvimu..o ne piktu priestaravimu...vaikam atstogos kazkiek ir patiktu juk:):):)
Emi, 2021-10-20 16:34
Manau teisybe kad mokyklos pačios turi spręsti ar paankstinti ar prailginti atostogas.Taip ir butu su tais prailginimas po atostogų pasodintų vel vaikus ant nuotolinio ir tegul tevai mokina vaikus namie
Tik tok, 2021-10-20 12:53
Tai kad dauguma tėvų su niekuo nesutinka. Nesutinka testuotis, nesutinka atostogų ilginimui. Kosinčius ir čiaudinčius irgi leidžia į ugdymo įstaigą nes neturi kur palikti. Nuotoliniams prieštarauja. Tai gal tokie protingi tėveliai pasiūlo savo išeitį, Užuot viskam prieštaravę. O dalis tėvų, kurie sutinka, mokytojų, kurie irgi turi apsaugoti savo vaikus. Kas jų teises apgins.
Tikrai, 2021-10-20 11:45
Kuo greičiau ankstinti mokinių atostogas ir jas prailginti. Mokykla pagrindinė Covid-19 platintoja. Mokytojams matai nebloga situacija, o ką daryti susirgusiems, kuriems nevykdomas nuotolinis mokymas. Faina mokyti, kai klasėje nedaug mokinių, o tie kurie serga - jų bėdos.
Nesvarbu, 2021-10-20 09:21
Bet jūs ir įdomus, nepritaria atostogų ilginimui nors mokyklose covid greičiausia platinasi būtent šioje vietoje. Ir jūs ne pritariate tik vienos savaitės ilginimui, jog būtų stebimos 2 savaitės ar gerėja situacija. Ar jūs buka ar specialiai taip darot?
Mokinys, 2021-10-20 08:12

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.