Darius Petrikauskas.

Muštynių aktoriui svarbi disciplina

Žiūrovų pamėgto LNK serialo „Rimti reikalai" aktorius, kaskadininkas ir kovų scenų režisierius Darius Petrikauskas nesureikšmina savo vaidmens seriale, daug mieliau jis kalba apie treniruotes vaikams.

Kyokushin karate čempionas įsitikinęs, kad disciplina gyvenime yra labai svarbi. Pasak D.Petrikausko, atėję į treniruotes net patys nedrausmingiausi vaikai ilgainiui tampa visai kitomis asmenybėmis.„Būna atvejų, kai ateina tėvai ir sako: darykit ką nors, galite ir balsą pakelti, nes mes nesusitvarkome su vaiku.

Tuomet jis įsilieja į mūsų bendruomenę ir po kokių 2-3 metų tu jau žiūri, kad jis drausmina kitus, sako, jog dabar negalima kalbėti, čia reikia susikaupti, reikia taip ir taip daryti. Mano treniruotėse be disciplinos niekaip, kadangi kitu atveju tu nedalyvauji treniruotėje, negerbi nei trenerio, nei kitų kolegų", - neseniai 2TV kanalo laidoje „Monikos užkulisiai" pasakojo D.Petrikauskas.

Tačiau laidoje sportininkas kalbėjo ne tik apie savo kyokushin karate klubą „Energijos smūgis" ir treniruotes, kurias veda jaunimui, bet ir apie seriale „Rimti reikalai" įkūnijamą Markės personažą.

„Veiksmo scenos man yra kur kas įdomiau nei tiesiog pokalbiai. Aš nesu aktorius, kuris būtų atėjęs iš aktorių mokyklų. Esu kaskadininkas, tai mano duona ir man geriausiai sekasi vaidinti muštynes. Nesu pagrindinis serialo aktorius, bet jeigu reikia kažką apginti ar sumušti, tai važiuoju aš. Tačiau tikiuosi, kad niekas mano personažo nepribaigs", - šypsenos veide neslėpė D.Petrikauskas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder