Naktį prie uosto molo - aplinkeliu

(11)

Klaipėdos eismo saugumo komisija priėmė sprendimą riboti eismą Molo gatvėje Melnaragėje. Ši gatvė turėtų tapti dviračių gatve, o nakties metu eismą atkarpoje nuo Audros iki Vėtros gatvių planuojama uždrausti.

Norintys nakties metu (nuo 22 iki 6 val.) automobilių atvykti prie jūros, į šalia uosto šiaurinio molo esančią automobilių stovėjimo aikštelę, turės rinktis Pamario ir Burių gatves, aplenkdami Melnragės centrą.

Klaipėdos savivaldybės transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus „Vakarų ekspresui“ sakė, kad Savivaldybės užsakymų buvo atliktas Melnragės gatvių eismo organizavimo auditas.

„Buvo atsižvelgiama į vietos gyventojų pageidavimus. Problema kyla dėl transporto keliamo triukšmo. Specialistai pateikė pasiūlymus ir eismo saugumui pagerinti“, - sako R. Mockus.

Pasiūlymus parengė Austrijos įmonė MC Mobility Consultants GmbH.
 

MELNRAGĖ. Siūlymui dalyje Molo gatvės leisti tik vienos krypties automobilių eismą, nebuvo pritarta.

Pasak įmonės atstovo Dovydo Skrodenio, eismo saugumo komisijoje buvo pritarta pasiūlymui Molo gavės dalį, vedančią link Vėtros gatvės, paversti dviračių gatve.

Tai reiškia, kad šioje atkarpoje maksimalus leistinas greitis bus 30 km/val. Taip pat automobiliai negalės lenkti dviratininkų.

Taip pat bus apribotas stovėjimo vietų skaičius pačioje Vėtros gatvėje, kad automobiliai lengviau galėtų prasilenkti.

„Ateityje, per maždaug pora metų, turėtų būti asfaltuota jungtis su Smilčių gatve ir Vėtros gatvėje būtų vienpusis eismas. Judėjimas į molo aikštelę vyktu ratu“, - sako D. Skrodenis.

Anot jo, taip pat numatoma pertvarkyti automobilių judėjimo schemą šiaurinėje Melnragės dalyje. Molo gatvėje ir toliau būtų dvipusis eismas, o Kopų, Aušros, Vienybės ir Vaivos gatvėse būtų vienpusis eismas - automobiliai judėtų ratu.

Taip siekiama vieną kelio pusę palikti automobilių parkavimui ir netrikdyti eismo.

Eismo saugumo komisijos posėdžio protokolas turi būti parengtas per pora savaičių. Taip pat laiko užtruks, kol bus įgyvendinti priimti sprendimai, įrengti reikalingi kelio ženklai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder