Naujas žurnalo VAKARAI numeris - jau prekyboje

Nuo šiandien prekybos vietose ieškokite naujo, vasariško, „Vakarų ekspreso“ žurnalo VAKARAI.

Vasara yra tas metas, kai tikimės pasisemti įspūdžių ir energijos visiems metams. Manau, sutiksite - geriausiai įkvepia kelionės.

Gal todėl ir šis vasaros numeris kupinas vaizdų ir pasakojimų apie keliones po mūsų kraštą ir svečias šalis.

Regis, šiais laikais rasti informacijos apie bet kurį pasaulio kampelį - vieni juokai. Bet sutikite - kur kas įdomiau klausyti ar skaityti, ką apie vieną ar kitą šalį pasakoja mums artimi, žinomi žmonės.

Štai fotomenininkė Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė 11 ankstyvų rytų žvejojo kartu su Indijos vandenyno pakrantės žvejais.

„Grįždavau varvančia suknele ir smėlėta, visada pilnais savo tinklais - fotokameros kortele“, - šypsodamasi pasakoja Viktorija ir dosniai dalijasi savo laimikiu su žurnalo skaitytojais.

Užburia ir kitas jos fotopasakojimas iš Armėnijos, kur fotomenininkė įamžino daugelio klaipėdiečių mėgstamo restorano „Pepper Grey“ šeimininko Armeno Manukyano šeimą. Galbūt nedaugelis esame buvę Armėnijoje, bet šios tautos vaišingumą ir virtuvės subtilybes galime pajausti apsilankę šio svetingo klaipėdiečio restorane.

„Visko ilgiuosi - artimų žmonių, giminių, kalnų, vaisių, sūrio...“ - apie Armėniją pasakoja jau kelis dešimtmečius Klaipėdoje gyvenantis Armenas ir patikina, kad lygiai taip pat kažkada jaunystėje jis ilgėjosi ir sykį pamatytos Kuršių nerijos.

„Jūra buvo pagrindinė priežastis, kodėl atvažiavau iš Armėnijos gyventi į Klaipėdą. Aš ją sapnuodavau“, - neslepia šaknis Lietuvoje jau seniai įleidęs vyras.

Tolimi, neregėti kraštai, ar atvirkščiai - emigranto seniai palikta tėviškė ilgainiui nusidažo pačiomis gražiausiomis spalvomis. Tad didžiulė dovana - gebėti tą grožį rieškučiomis semti išsyk. Kaip žuvis iš tinklų semia gyvenantieji prie Indijos vandenyno.

Tegul ši vasara, mieli skaitytojai, būna jums dosni kelionių ir pačių maloniausių įspūdžių.

Galbūt kelionės, kad ir netolimos, planas užgims ir pervertus šio žurnalo puslapius. Tikrai nebūtina perplaukti vandenynus, kad pajaustum gyvenimo pilnatvę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder