Neįtikėtina šeima: palangiškei Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, jos vyrui Aleksandrui – 105 (6)

Palangoje gyvena nuostabiai ypatinga šeima – šiandien, penktadienį, gegužės 14 dieną, poniai Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, o jos vyrui Aleksandrui jau yra 105. Pora kartu gyvena 75 metus!

„Nuostabi ilgaamžių palangiškių Stancelių šeima galėtų būti tikras pavyzdys kiekvienam...Nuoširdžiausi sveikinimai jubiliatei, gerbiamai Zuzanai, šilčiausi linkėjimai ir gerbiamam Aleksandrui.

Būkite sveiki, mylimi artimųjų, būkite laimingi,“ – pasveikinęs ponią Zuzaną su šimtuoju jubiliejumi, tokį įrašą Facebook penktadienio vakarą padarė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Mielas mano buvęs direktoriau daug mėtų su jumis pradirbau buvo visko bet mes su jumis visus vargus nugalėdavom nuoširdus jums ačiū už bendravimą, nuveiktus darbus ......stiprybės jums ir poniai Zuzanai mes ir Nida prisimename jus
Irena Bagdonienė, 2021-05-16 13:19
Sveikatos ir dar kartą sveikatos Jūs mūsų Ąžuole Žvejų vartotojų kooperatyvo darbuotojos, linkėjimai poniai Zuzanai
ilona onutė zita, 2021-05-16 13:12
Buvęs mūsų direktoriau Neringos visuomeninio maitinimo Žvejų vartotojų kooperatyvo ilgų jums metų mes jus prisimename kaip žmogišką ir reiklų vadovą juk būdavo sunkios darbo vasaros tačiau mes visi mylėjome darbą su jumis kartu.... sveikatos, sveikatos
ROMA, 2021-05-16 13:07
Sidebar placeholder