Nike: trys kultiniai batų modeliai, kuriuos vis dar galite įsigyti

Nike yra viena iš didžiausių ir geriausiai žinomų sporto prekių gamintojų pasaulyje. Ši kompanija jau daugelį metų kuria inovatyvius ir populiarius batus sportui bei laisvalaikiui.

Nepaisant to, kad Nike kasmet pristato naujus modelius ar atnaujinto dizaino jau populiariais tapusių batų modelius, sportbačių rinkoje išlikti ilgam yra sunku. O tie modeliai, kurie išlieka, tampa klasika ir sporto mados etalonais.

Atraskite ikoniškus Nike prekės ženklo sportbačius, kuriais vis dar galite papildyti savo laisvalaikio batelių kolekciją.

NIKE AIR FORCE 1 LOW

Balti Nike Air Force 1 Low yra vieni geriausiai parduodamų visų laikų batų. Jie buvo išleisti 1982 metais, o jų dizainą sukūrė Bruce Kilgore. Nike Air Force 1 batai buvo sukurti krepšinio žaidėjams ir tiems, kurie ieško patogumo ir stiliaus viename.

Šie batai tapo ypač populiariais hip-hop'o kultūroje ir buvo įtraukti į gatvės stiliaus kanoną. Nuo to laiko Air Force 1 yra laikomas vienu iš kultinių Nike modelių ir nuolat atnaujinamas naujomis spalvomis ir dizainais.

Tai yra vieni iš geriausiai parduodamų Nike prekės ženklo batų visame pasaulyje ir vargu, ar jie kada išeis iš mados.

NIKE BLAZER MID '77 VNTG

Blazer Mid '77 VNTG yra vienas iš kultinių Nike modelių, kuris atsirado 1972 metais. Šie batai tapo populiarūs dėl savo minimalistinio dizaino ir patogumo žaidžiant krepšinį. Pagalvokite – prieš atsirandant šiam modeliui, krepšinio batai buvo dideli ir sunkūs.

Nike Blazer buvo naujos krypties požymis, kurio reikalavo tie, kurie ieškojo lengvų, bet patvarių batų, tinkamų krepšiniui. Nors Nike Blazer Mid '77 VNTG per savo istoriją išgyveno net keletą dizaino pokyčių, jie vis dar džiugina sportbačių mėgėjus.

Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stilingų ir patogių batų, turinčių savo istoriją.

NIKE DAYBREAK

Iš karto atpažįstamas tarp laisvalaikio ir gatvės stiliaus mėgėjų Nike Daybreak modelis turi turtingą istoriją, kuri slypi jo neįmantriame dizaine. Pirmą kartą pristatyti 1979 m., Daybreak yra vieni pirmųjų Nike bėgimo batelių.

Tai taip pat yra pirmieji Nike bateliai tiesiu padu. Būtent šie bateliai padėjo amerikiečių bėgikei Joan Benoit Samuelson 1984 m. rugpjūčio 5 d. iškovoti auksą per pirmąjį moterų olimpinį maratoną.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder