klaipėdos paplūdimiai

Nuskalautą paplūdimį gaivins pavasarį

Pajūryje vaikštinėti pamėgusių klaipėdiečių ir miesto svečių žvilgsnius jau kurį laiką kausto sunykę paplūdimiai. Žmonės nuogąstauja, ar prasidėjus maudynių sezonui prie jūros poilsiauti bus saugu.

Pasak įmonės „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojo Aleksandro Siakki, ši žiema paplūdimiams buvo dėkinga, kadangi didesnių audrų kol kas dar nebuvo. Visgi tvarkant pliažus ir gaivinant juos vasaros sezonui paplušėti teks iš peties.

A. Siakki teigimu, priežiūros reikalauja visi uostamiesčio paplūdimiai, tačiau daugiausiai papildyti smėliu šiemet reikės Pirmosios Melnragės pliažą, kadangi vanduo stipriai nuplovė skardį.

„Planuojame palaukti iki balandžio, kai jau galėsime geriau prognozuoti orus, ir skardį išlyginsime. Pasirūpinsime, kad vasarą čia žmonės galėtų lankytis ir poilsiauti saugiai. Iki tol visų pajūrio mylėtojų prašome būti atidžių, atkreipti dėmesį į įrengtus įspėjamuosius ženklus, prie skardžio vaikščioti atsargiai ir saugoti save, kad nepargriūtumėte ir išvengtumėte traumų“, - į poilsiautojus kreipiasi A. Siakki.

Anot pašnekovo, situacija Pirmojoje Melnragėje yra atidžiai stebima ir, kilus grėsmei, kad skardis gali praryti dušus ar kitą inventorių, jie bus perkelti atokiau.

Šiuo metu taip pat rūpinamasi, kad paplūdimiai lankytojus pasitiktų atsinaujinę.

Įstaigos „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas Alvydas Girdvainis atskleidė, kad iki vasaros planuojama atnaujinti apie 2 tūkst. kv. m medinių takų, taip pat Molo taką, suremontuoti laiptus, įrengti naujas šiukšliadėžes Pirmosios ir Antrosios Melnragės bei Girulių paplūdimiuose, perdažyti grafičiais nutepliotas persirengimo kabinas bei įrengti naujas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder