Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Korupcija
Korupcija, 2022-11-28 11:21

Nuotrauka parodo snukiu ishraishka, kai zhiuri i niekieno(valdishkus) pinigus.

Nord
Nord, 2022-11-28 06:27

Nieko gero ir jokių skirtumų tarp šitų "asabų". Ir tie, ir kiti buvo ir yra linkę taikyti gyventojams totalitaristinius valdymo metodus.

Klausimas
Klausimas, 2022-11-27 17:40

Ar '' Vardan naudos '' jau gavo is konservu pazadetus pinigus uz balsavima del Landsbergio padarimo Lietuvos prezidentu ir ''Ignicio'' privatizavima ? Kiek milijonų Eur uz vakcinas jau ispilta ?

Šventa tiesa
Šventa tiesa, 2022-11-27 13:02

Šimtą kartų geriau vadovavo Skvernelio vyriausybė , negu šita pelenė

prašyčiau
prašyčiau, 2022-11-27 11:37

Ponia sociologė pamiršo gal, kaip pernai šita "vyriausybė" "tvarkėsi" su pandemija, smaugdama ir dusindama žmones Stalino metodais. Tie, kurie gavo milžiniškas baudas už neteisėto gpaso neturėjimą, ar pasiskolinimą iš kaimyno, kurie negalėjo į parduotuvę nueiti maisto, drabužių nusipirkti, kurie turėjo nutraukti studijas, išteiti iš darbo – tie to nepamirš. O daugumą ponios minimų krizių pati "vyriausybė" sukėlė agresyviais, durnais veiksmais, kurie naudingi tik nedraugiškoms kaimynėms. Vienintelė Lietuvą ištikusi krizė, dėl kurios kalta ne ši "vyriausybė" – tai karas Ukrainoje

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.