Ramūnas Vyšniauskas pajūryje švenčia gimtadienį: „Šiemet jis visai kitoks, nei ankstesni“

Šiandien 46-ąjį gimtadienį švenčia keturių olimpinių žaidynių dalyvis, Europos ir pasaulio sunkiosios atletikos prizininkas, verslininkas ir šou verslo ryklys klaipėdietis Ramūnas Vyšniauskas.

„Šiemet mano gimtadienis kitoks, nei ankstesni: laiką leidžiu Klaipėdoje su vaikais – 11-mečiu sūnumi Ąžuolu ir 8-mete dukra Ramune.  

Pase parašyta, kad aš gimęs rugsėjo 23-iąją, tačiau iš tikro aš gimiau rugsėjo 22 dieną, prieš vidurnaktį. Anuomet medikai neskubėjo visko įforminti, tad laikas nusitęsė ir parašė, kad aš gimiau rugsėjo 23 dieną.
 

Taigi, švęsti su vaikais pradėjome jau ketvirtadienį – važinėjomės su kartingais ir smagiai leidome laiką, o šiandien su jais vyksime į Nidą. Bus ramus poilsis gamtoje. Tokio gimtadienio mano gyvenime dar nebuvo, tad bus kažkas naujo“, - VE.lt sakė R. Vyšniauskas.

Dar jis pridūrė: „Būti tėčiu - tarsi pasaka, vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Po varginančių darbų pabūti su jais - tikra atgaiva sielai“.

Paklausus, ar jaučia laiko lėkimą, Ramūnas tik šyptelėjo ir tarė: „Pase skaičiai – tik formalumas. Į tai net nekreipiu dėmesio. Svarbu kaip jautiesi širdyje. O aš jaučiuosi – lyg jaunuolis“, - šyptelėjo Vyšniukas.

"Vakarų ekspresas" sveikina sukaktuvininką su gimtadieniu ir linki per gyvenimą visada žygiuoti tik su plačia šypsena. Nepamirštamų gimtadienio įspūdžių!

Išsamus interviu su Vyšniuku apie gyvenimą, verslą, širdies reikalus ir vaikus – jau greitai pasirodysiančiame „Vakarų ekspreso“ leidžiamame žurnale „Vakarai“.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder