Rasa Petrauskienė: Švietimas yra visuomeninių pokyčių smaigalyje

(1)

Gyvename sudėtingu, intensyvių civilizacinių įtampų laikotarpiu, kai technologijų vystymosi sparta visuomeninius pokyčius daro tokius greitus, kad visi išgyvename daug streso. 

Gyvename sudėtingu, intensyvių civilizacinių įtampų laikotarpiu, kai technologijų vystymosi sparta visuomeninius pokyčius daro tokius greitus, kad visi išgyvename daug streso.  Švietimas šiandien yra tų pokyčių smaigalyje, nes mokyti reikia vis naujų dalykų, sukurti naujas metodikas. Todėl Jums, kaip niekam kitam, tenka patirti nuolat augančių reikalavimų naštą.

Iš vienos pusės, reikalavimai auga, o iš kitos, visuomenės indėlis į organizacinę švietimo kokybę atsilieka. Todėl ta proga norisi tarti ne vien sveikinimo žodžius, bet ir išreikšti palaikymą Jums visiems, apsisprendusiems save dovanoti kuriant visuomenės kokybę ir turinį, ugdant jos intelektą ir gebėjimus pažinti pasaulį, bei visiems, norintiems tobulinti save lavinant intelektą, gebėjimus bei apsisprendusiems pažinti pasaulį giliau.

Pastaraisiais metais, kaip niekada anksčiau, turėjome progą suprasti, kad Lietuvos piliečių gebėjimas susigaudyti beribiame informacijos vandenyne yra nacionalinio saugumo reikšmės.

Visa širdimi esu su Jumis ir tikiu, kad bendromis jėgomis sukursime tą visų trokštamą švietimo kokybę, būtiną norint Lietuvai kokybiškai gyventi moderniame pasaulyje bei išlikti jame konkurencinga valstybe. 

Todėl noriu Jums išreikšti begalinę pagarbą, palinkėti sėkmės ir jėgų jūsų didžiai prasmingame darbe bei veikloje.

GERBIAMI MOKYTOJAI IR MOKINIAI, SU MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTE!

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder