Remigijus Žemaitaitis

Remigijus Žemaitaitis neatsiprašys, kurs savo komitetą

(17)

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis nežada atsiprašyti dėl savo pasisakymų apie žydus, kurie Palestinoje nugriovė mokyklą. Suspendavus jo narystę partijoje „Laisvė ir teisingumas“, jis žada paskui save išsivesti apie 2 000 narių ir įkurti politinį komitetą.

„Visoje Vakarų Lietuvoje, Klaipėdoje, Šilutėje, Šilalėje, Kretingoje ir kituose miestuose yra apie 2 000 narių, 27 tarybos nariai“, - savo šalininkų gretas vardina R. Žemaitaitis.

Jis tikina, kad žmonės yra pasirengę sekti paskui jį. Su tokiais skaičiais būtų galima kurti net atskirą partiją, tačiau Seimo narys galvoja apie politinio komiteto įkūrimą.

Apie galimybes jungtis prie kitos politinės jėgos R. Žemaitaitis nekalba. Tačiau jis skeptiškai vertina asociaciją, kurią įkūrė įvairiuose šalies miestuose savivaldos rinkimus laimėję politiniai komitetai.

Anot jo, komitetams daugiausia vadovauja arba jau teisti, arba į skandalingas istorijas įsivėlę politikai, be to, jie yra labai skirtingi. Todėl jis šiai iniciatyvai neprognozuoja politinės sėkmės.

Daug palankiau jis vertina politinę partiją Nacionalinis susivienijimas ir jos perspektyvas šalies politinėje arenoje.

Tiesa, R. Žemaitaičio į Klaipėdos miesto tarybą atvesti 7 nariai ir toliau vadinsis „Laisvės ir teisingumo“ frakcija.

Be to, jau šį penktadienį uostamiestyje oficialiai atidaroma minėtų Tarybos narių ir Seimo nario R. Žemaitaičio būstinė.

Žadama, kad pasikeisdami Tarybos nariai Liepų gatvėje esančiose patalpose priiminės gyventojus jiems rūpimais klausimais.

R. Žemaitaitis ir toliau žada pateikti daugiau informacijos apie žydų valstybės ir Palestinos santykius.

Portale „Delfi“ yra suplanuotos net 7 publikacijos.

„Puolimo aš nebijau, faktai ir dokumentai kalba patys už save. Jie nieko man padaryti negali, nebent į mano ūkį veterinarinės tarnybos patikrinimą atsiųsti ir skirti 200 eurų baudą“, - ironizuoja R. Žemaitaitis.

Jis sako, kad jei puolimas prieš jį nesibaigs, jis paviešins turimus dokumentus apie žinomų konservatorių partijos lyderių šeimų narių veiklą Antrojo pasaulinio karo metu.

„Jie buvo šokiruoti, kai sužinojo, kad turiu tuos dokumentus“, - įspėja R. Žemaitaitis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder