Seimo narys Dainius Kepenis: „Sveikuoliams reanimacinių kovido palatų nereikėjo. Kas pasakys, kiek žmonių – ir medikų – mirė nuo vakcinos?“

(1)

Ne gerokai dėl koronaviruso pandemijos aptalžyta ekonomika, ne, anot Seimo nario, „sunkiai sveiku protu suvokiami viešo gyvenimo suvaržymai“, o Lietuvos lyderystė Europos Sąjungoje perteklinių mirčių statistika – jų per dvejus metus, pasak Dainiaus Kepenio, būta arti 15 tūkstančių yra pati baisiausia COVID pandemijos pasekmė šalyje.

„Skirtingai nei švedai, kurie taikė minimalius suvaržymus, Lietuvoje mes viską suvaržėme, uždarėme. O perteklinių mirčių skaičius vis tiek buvo rekordinis, nes žmonės negalėjo gauti būtinosios medicinos pagalbos. Skirtingai nei vokiečiai, kurie atliko kiekvieno lavono skrodimą – tyrė, kokie ir dėl ko pakitimai organizme įvyko, mes tik užrišinėjome lavonmaišius ir aklai vykdėme Briuselio ir Pasaulio sveikatos organizacijos nurodymus,“ – „Palangos tiltui“ sakė Dainius Kepenis, palangiškis Seimo narys, Seime dirbantis Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos (LVŽS) frakcijoje.

Abu su ponu Dainiu pastebėjome, kad kitą savaitę sukaks lygiai du metai nuo, anot D. Kepenio, „įžymiojo“ interviu „Palangos tilte.“ Per tą laiką visi išsakyti nuogastavimai, deja, pasitvirtino.

Priminsiu, kad 2020-ųjų lapkričio 22-ąją, „Palangos tiltas“ paskelbė interviu su D. Kepeniu: „Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais, o vakcina – „prievartinis dalykas.“

Po jo palangiškį, žinomą sveikos gyvensenos propaguotoją, anot pašnekovo, „tampė visos televizijos“, o Dainiaus žmona – D. Kepenis neslepia – dėl patirtų antpuolių ne vieną naktį nesudėjo bluosto ir ne vieną ašarą išliejo.

„Koronavirusas, kurio visi taip baisiai bijo ir kuriuo taip gąsdina mūsų valdžia, nėra nei maras, nei dėmėtoji šiltinė. Žmonių negalima priversti skiepytis (prieš koronavirusą), ir to nebus. Turi praeiti nors penki metai, kad pasakytumėme, kad vakcina yra efektyvi. Dabar nepraėjo nė metai, o Lietuva jau perka vakciną. Tai – absurdas,“ – D. Kepenis sakė „Palangos tiltui“ prieš du metus.

„Bet dabar pasirodo, kad aš labai neklydau, – sako Seimo narys. – Jau ir Europos Sąjunga įvairiuose lygiuose dabar analizuoja, ar vakcinos (nuo koronaviruso) gamintojai nepiktnaudžiavo padėtimi, ar nesutirštino spalvų. Kai neseniai „Pfizer“ atstovų Europos Parlamente vienas olandų europarlamentaras paklausė, ar skiepai apsaugo nuo viruso plitimo , jie atsakė „ne“ –  dabar sako D. Kepenis. – Vadinasi, „kovido“ pasai buvo segregacijos elementas, plano bet kokia kaina valdyti žmones dalis. Tai – mano nuomonė.

Dabar jis teigia, kad per pandemiją jis kreipėsi į Mokslų akademijos prezidentą, Mokslo tarybos pirmininką, Mokslininkų sąjungos prezidentą, prašydamas juos „iš mokslinės pusės“ pasisakyti apie koronavirusą.

„Tačiau niekas jų neklausė. Iš tribūnų kalbėjo visokie „veikėjukai“, pasiklausę ką šneka Briuselyje. Tokie, kurie nėra moksle nieko pasiekę ir kurie už nieką neatsakė,“ – pastebėjo D. Kepenis.

„Mūsų valdžia padarė šitą siaubingą suvaržymą (karantiną) su visomis tomis kaukėmis, testais, skysčiais.. Man tai – absurdas. Kodėl mes uždarėme visą šalį, įkaliname visą visuomenę, užuot paraginę mūsų senelius laikinai gyventi namų režimu – neiti į viešumą?“ – prieš du metus ir dabar svarsto D. Kepenis.

Anot jo, kaukė, buvusi neatsiejama pandemijos garderobo dalis, dabar, regis, jau ne vienam mokslo žmogui kelia abejonių kaip priemonė apsisaugoti nuo koronaviruso.

„Apie tai jau rašo ne vienas mokslinis žurnalas. Tiesiog tai buvo politiniai sprendimai,“ – teigė D. Kepenis.

Jis prisipažįsta, kad per du pandemijos metus  rankų nepurškė dezinfekciniu skysčiu ir prisimena buvusio Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus Sauliaus Čaplinsko žodžius: „Užsikrėsti nuo paviršių- neįmanoma. Lauke juo taip pat neįmanoma užsikrėsti. O mes sėkmingai pardavinėjome dezinfektantus, kaukes, nes tai buvo puikus biznio planas“

 „Negalėjau aš koronavirusu sunkiai susirgti, nes mano imunitetas geras – aš rūpinuosi juo ir visa savo sveikata,“ – „Palangos tiltui“ tvirtino pašnekovas.

Tačiau koronavirusu teko sirgti ir jam: „Tokia labai lengva forma – paslogavau tik. Mano žmona buvo labiau jo įsibaiminusi. Nors ji susirgo, padėtis nebuvo rimta. Tačiau visi pamatę Kepenį, pradėjo rašyti ir kalbėti, kad jau ir „antivakseriui Kepeniui“ – galas, – šyptelėjo D. Kepenis. – Nė vienas sveikuolis rimtai koronavirusu nesirgo.

Kas pasakys, kiek žmonių – ir medikų – mirė nuo vakcinos? O kiek nuo hospitalinių infekcijų? Tik visiems rašė mirties priežastį tą pačią –„kovidas.“ Tie „ekspertai“ pradžioje neigę natūralų imunitetą, dabar priversti pripažinti, kad jis yra esminis saugumo garantas nuo visų ligų.

Anot jo, 90 procentų visų susirgimų koronavirusu buvo besimptomiai ligoniai.

„Ką tai reiškia? Koks iš tavęs ligonis, jeigu nėra jokių ligos simptomų? Iš „lubų“ skaičius nuleisdavo – prie bendros (koronaviruso) statistikos pridėdavo ir tokius besimptomius ligonius-neligonius,“ – sakė Seimo narys. Anot jo, baimės skleidimas buvo pagrindinis jų kovos su liga instrumentas.

D. Kepenis piktinasi „instituciniu terorizmu“: „Jeigu drįsai viešai suabejoti, ką tau sako per televizorių ar koks tariamas ekspertas iš Seimo tribūnos (apie koronavirusą),  tave tiesiog visi užpuldavo. Institucinis terorizmas ypatingai išvešėjo ir suklestėjo per pandemiją,“ – sakė D. Kepenis.

Nors žmonės dėl suvaržymų patyrė didelių psichologinių traumų, ši Vyriausybė iki šiol nepriėmė jokio priemonių plano visuomenės, ypač jos pažeidžiamų grupių – vaikų ir senelių – psichinei sveikatai taisyti.

„Oficiali priežastis – karas. Neoficialiai kalba visi, kad pinigų nėra biudžete. O labai gaila. Nepaisant, kad mūsų liberalkonservatoriai nešneka apie fizinio aktyvumo naudą – leidžia rinktis, sportuoti ar ne, man džiugu, kad mūsų visuomenėje daugėja žmonių, kurie supranta imuniteto stiprinimo naudą, tuo rūpinasi.

Tik man yra labai apmaudu, kad valstybės sveikatos institucijos nevykdo Seimo rezoliucijos dėl visuomenės imuniteto stiprinimo. Net neinformuoja apie tai,“ – piktinosi D. Kepenis.

„Mes rūpinamės pasekmėmis, o ne priežastimi,“ – pabrėžė palangiškis.

D. Kepeniui įstrigo girdėtas Pasaulio banko teiginys: jeigu į sveikatinimą ir/ar prevenciją investuoji vieną dolerį, sutaupai 34 dolerius gydymui.

„Tad jeigu investuojame vieną milijoną į jaunimo sveikatinimą, sutaupome 34 milijonus dolerių gydymui. O jeigu investuojame į ligų prevenciją ir sveikatinimą 10 milijonų dolerių, tai jau nereikia gydymui skirti 340 milijonų dolerių, – sakė Seimo narys. – Bet mūsų valdžia net ir tuos menkus pinigėlius po visur išbarsto. Tai – tarsi košės virimo imitacija ant vos drungno vandens.

D. Kepenis ragina Seimą įkurti komisiją įvertinti pandemijos pasekmes ir numatyti programą ateičiai.

„Aš dabar rengiu jai sukurti dokumentus, bet esu nesu tikras, kad šiame Seime tokia komisija praeis – sakė pašnekovas.

Jį suerzino Seimo neseniai duota žalia šviesa „neribotiems“ bankų veiksmams rinkti asmens duomenis apie kiekvieną žmogų. Anot Seimo nario, tai buvo padaryta „prisidengiant“ pinigų plovimo prevencijos pataisomis.

„Dabar bankai juos kaups apie viską – net jūsų lytinę orientaciją. Aš balsavau prieš. Einame link to, kad mes visą valdžią atiduodame bankams, – pastebėjo D. Kepenis.

– Kai kas jau sako, kad aš „diedukas, kuris jau nieko nesupranta.“ Tačiau noriu pasakyti, kad aš Palangoje buvau vienas pirmųjų įsivedęs internetą devyniasdešimtųjų pradžioje, kai to žodžio dar nebuvo vartojime.“

D. Kepenis mano, kad gyvename „istorinio“ virsmo epochoje.

„Pagal astrologus Zodiako sistemoje žemė pereina iš  Žuvų eros į Vandenio erą. Tokie perėjimai vyksta kas kelis tūkstančius metus.  Juos lydi sukrėtimai, nelaimės.

Paskutinius  metus vienijasi tamsos pasaulis  prieš šviesos (karalystę). Kitais žodžiais tariant, Liuciferis – prieš Viešpatį, Kūrėją.

Kai kas, aišku, pareikš, kad tai – pseudo ar sąmokslo teorijos, bet aš astrologijoje matau ir įdomių  dalykų, nors aš nesu nei jos šalininkas, nei neigėjas, – pabrėžė D. Kepenis. – Bet, tikiu, kad laimės šviesa ir Kūrėjas.

Žinomas sveikatingumo guru apgailestauja, kad farmacijos  pasaulis „pumpuoja milijardus“ į vaistų pramonę ir neigia natūralų imunitetą, kuris priklauso nuo žmonių pastangų.

„Pas mus vaistų naudojimas yra perteklinis. Rytų pasaulyje, tarkime, Indijoje, Kinijoje–vyrauja holistinis-visuminis požiūris į žmogų, ir  pirmiausia dėmesys kreipiamas į ligų profilaktiką,“ –  sako D. Kepenis.

Anot jo, kiekvieno žmogaus sveikatai – fizinei ir dvasinei – didžiausią pavojų kelia nerimas, įtampa ir stresas.

„Tik dabar madinga eiti pas psichologus, nors mūsų seneliai amžių amžius vaikščiojo ramybės  į bažnyčią. Tikiu, kad pasaulio išdievinimas sustos anksčiau ar vėliau, ir mes atsigręšime į amžinąsias vertybes,“ – viliasi Seimo narys D. Kepenis.

Jis neslepia, kad 2024-aisiais bus „priverstas likti“ aktyvioje politikoje.

„Ėjau į Seimą, nes jaučiuosi atsakingas – už Lietuvą, visus jos žmones, mūsų visų sveikatą. Toli gražu ne viską pavyko įgyvendinti, tad į Palangą, tarsi kokią dangaus karalystę, iš to pragaro, Seimo, kol kas neįvykdęs savo tikslų, negaliu grįžti, – juokėsi D. Kepenis.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder