Seniūnė kaltinama ištvirkavimu: „Ar taip turėtų elgtis valstybei dirbantis žmogus?“

Gyventojai kaltina seniūnę nederamu elgesiu. Jų teigimu, savivaldybės darbuotoja darbo metu eina į pasimatymus su pažinčių svetainėse rastais vyrais ir netgi pardavinėja savo erotines nuotraukas.

Seniūnė tikina, kad yra kaltinama nebūtais dalykais ir pati kreipėsi į savivaldybės administraciją, kad ši išsklaidytų jai mestus kaltinimus.

Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi vienos Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijos gyventojas. Kaip pasakojo vyras, nors yra deklaravęs gyvenamąją vietą Vilniaus mieste, jam daug kartų teko kreiptis į seniūniją dėl kelių kokybės, komunalinių problemų ir kitų situacijų.

„Net ir dėl tam tikrų priežasčių atsistatydinus seniūnui, kurį pakeitė bent kelios laikinai einančios pareigas seniūnės, situacija nesikeitė. Jaučiamės pamiršti ir ignoruojami“, – tvirtino skaitytojas.

Pasak jo, šiuo metu seniūnės pareigas einančios moters darbu nepatenkinti ir seniūnijos darbuotojai.

„Jie kalba, jog dabartinė seniūnė galimai darbo metu susitinka su kažkokiais vyrais iš pažinčių portalų. Vieša paslaptis, jog kalbama ir tai, jog ji galimai gana ilgai sėdi pažinčių portale ir kelia erotines nuotraukas tam, jog papildomai užsidirbtų. Ar taip turėtų elgtis valstybei dirbantis žmogus?“, – klausė skaitytojas.

Kaip tariamus įrodymus skaitytojas atsiuntė nuotraukas.

Naujienų portalas tv3.lt kreipėsi į nederamu elgesiu kaltinamą seniūnę. Moteris (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) atsakė į vietos gyventojo teiginius, kad ji darbo metu susitinka su vyrais, su kuriais susipažino pažinčių portaluose, ir galimai pardavinėja savo erotines nuotraukas.

„Informuoju, jog gavusi iš Jūsų informaciją kuria esu kaltinama nebūtais dalykais, tarnybiniu raštu kreipiausi į savo tiesioginį vadovą – Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorių su iniciatyva atlikti mano tariamo tarnybinio nusižengimo tyrimą, tikslu nustatyti (patvirtinti) šioje istorijoje tiesą“, – naujienų portalui tv3.lt komentavo seniūnė.

Vietos politikė nemelavo ir kreipėsi į savo tiesioginį darbdavį – Vilniaus rajono savivaldybės administraciją. Jos atstovai naujienų portalui tv3.lt atsakė, kad gavo seniūnės tarnybinį raštą dėl tariamo tarnybinio nusižengimo tyrimo atlikimo.

Savivaldybės atstovų teigimu, tyrimas mažiausiai truks 20 darbo dienų, bet gali būti pratęstas dėl svarbių priežasčių.

Vilniaus rajono savivaldybės administracija tikina, kad anksčiau dėl seniūnės darbo ar elgesio jokių skundų nėra gavusi. Valdinininkai kol kas nedetalizuoja, kokia nuobauda gresia seniūnei, jei paaiškėtų, kad gyventojo pateikti kaltinimai ir įrodymai – tiesa.

„Tarnybinė nuobauda parenkama pasibaigus tyrimui, atsižvelgiant į tarnautojo kaltę, priežastis, aplinkybes, pasekmes, tarnautojo veiklą iki tarnybinio nusižengimo padarymo, lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes“, – naujienų portalui tv3.lt komentavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos atstovai.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad seksizmo apraiškos temdo Mažeikius. Buvusi kandidatė į Seimą, konservatorių skyriaus

Raktažodžiai
Sidebar placeholder